Fenerbahçe'de işleyiş aksamıyor! Herkes nöbetleşe…

Tüm dünyayı tesiri altına alan koronavirüs krizine rağmen Fenerbahçe’de gündem bir an bile aksamıyor. Kulüpte nöbetleşe meydana getirilen emek verme sistemi ve son aşama dikkatli davranılmasıyla sorun çıkmasına izin verilmiyor.

Ali Koç hergün kulüpte!

Milliyet’in haberine bakılırsa; Başkan Ali Koç, neredeyse her gün kendi kullandığı aracıyla kulübe gelmiş olarak kulübün tüm çalışmalarına yön veriyor. Başta futbol takımının geleceği olmak suretiyle öteki branşlardaki son durumlar, finansal mevzular, personel maaşları, koronavirüsün getirmiş olduğu etkisinde bırakır, son UEFA kararlarının kulüpler yansımaları ve Süper Lig’in geleceğiyle ilgili gelişmeler sık sıkı takip ediliyor.

Ali Koç çoğunlukla kulüpte olurken, bilhassa kulüp çalışanlarının maaşlarında herhangi bir sorun yaşamasını istemiyor. Şu ana kadar da maaşlarda aksama bulunmuyor. Yöneticiler de dönüşümlü olarak kulübe gelirken, koronavirüs sürecinin arkasından yeni şartlara derhal uyum sağlanması için çaba gösteriliyor.

Her şartta daima diliminde tekrardan seviye kurmaya hazır olunması isteniyor. Teknik direktör emek vermesi, basketbol şubesinin mevzuları, mevcut ekonomik şartlar ve beklenen yeni sıkıntılara karşı geniş seviyede emek verme yürütülüyor.

Kulüp tertemiz

Ali Koç ve öteki yöneticiler başta olmak suretiyle gene kulüpte çalışan personeller son aşama temiz bir ortamda görevlerini yapıyor. Günde iki kez dezenfekte edilen kulüpte tuvaletler, ortak alanlar ve ofisler büyük bir titizlikle temizleniyor. Toplumsal mesafe kurallarına da uyulurken, bizzat Ali Koç tarafınca denetleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz