Fenerbahçe'de kulübeye yeni aday! Mehmet Yozgatlı…

Liglerin de ertelenmesiyle beraber futbol topluluğunda corona virüsü gündemi yer alırken, Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları hız kesmeden sürüyor.

Sarı-lacivertli ekipte Erol Bulut sesleri yükselmeye devam ederken, yeni gelecek teknik insanın yardımcılığını meydana getirecek adlar için bomba bir iddia geldi.

Özgürlük Gazetesi’nden Süleyman Arat’ın açıklamalarına nazaran Sarı Kanaryalar’da başkan Ali Koç toplumsal mesafeyi gözeterek çalışmalarını kulüp binasında gerçekleştirirken, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel takımın başına gelecek yeni isim için adeta kafa patlatıyor.

Yardımcılar kimler olacak?

Önümüzdeki sürem teknik direktörlük koltuğuna oturacak ismin yanında Mehmet Yozgatlı ve Volkan Demirel’in yer alacağını söyleyen Arat, “Yönetim ve ağabey pozisyonunda olan Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel şeklinde adlar teknik direktör için tabiri caizse kafa patlatıyor. Gizliden gizliye görüşmelerin yapıldığını duyuyoruz. Erol Bulut’un göreve geleceği ciddi şekilde konuşuluyor. Yardımcılarının ise Volkan Demirel ve Mehmet Yozgatlı olacağını düşünüyorum. Emre Belözoğlu ise futbolu bırakırsa yönetimsel menajer olarak yer alacak. Başkan Ali Koç’un Fenerbahçe Stadı’ndaki ofiste bulunduğunu insanlarla temas etmeden toplumsal mesafeyi koruyarak çalışmalarını buradan yürüttüğünü biliyoruz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz