Fenerbahçe'nin Yunan yıldızı Sloukas'a Olympiakos kancası

Fenerbahçe Beko’nun yıldızı Yunan yıldız Kostas Sloukas’ın gelecek sürem eski ekibi Olympiakos’a dönebileceği iddia edildi. Geçtiğimiz aktarma döneminde de Kostas Sloukas’a talip olan Yunan kulübü önüzdeki sürem için yıldız oyuncuya talip oldu.

Yunanistan’da gösterim icra eden fosonline.com’un haberine gore Olympiakos kulübü geçtiğimiz aktarma döneminde olduğu şeklinde eski oyuncusunu yine takıma katabilmek için görüşmeler yapmış olduğu ve bunu yaparken de Fenerbahçe’de yaşanmış olan maddi problemlerden yararlanacağı açıklandı.

Kostas Sloukas’ın geçen sürem Fenerbahçe Beko ile 3 senelik sözleşme imzaladığı biliniyor. Sadece Kostas Sloukas’ın sözleşmesinde bulunan maddeye gore her sürem sonu belirli bir miktar tazminat ödenerek takımdan ayrılabileceği içeriyor.

Olympiakos Başantrenörü George Bartzokas, bu iddialarla ilgili olarak, “Eğer Kostas’ı aktarma etme şansımız var ise gözüm kapalı alırım. Standardını anlatmaya bile gerek yok. Ilkin Fenerbahçe’deki mali durumun nasıl olacağına bakmamız gerekiyor. Söylentiler var, farkındayım. Sloukas’ı Olympiakos’a isterim.” ifadelerini kullandı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz