Antalyasporlu oyuncuların evden antrenman halleri

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, corona virüsü sebebiyle çalışmalarını online olarak evlerden yapıyor. Kulüp toplumsal medya hesabından meydana getirilen paylaşımda oyuncuların idman görüntüleri ve bilgileri aktarıldı.

Meydana getirilen açıklamada, “Fraport TAV Antalyaspor, Koronavirüs tedbirleri sebebiyle ertelenen Süper Lig’e karşın çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktör Tamer Tuna’nın belirlediği program çerçevesinde ekip bugün uzaktan da olsa bir araya geldi” ifadeleri kullanıldı.

Değişik yerlerde bir araya geldiler

Futbolcular evlerinden aynı anda sisteme bağlanarak kulüp tarafınca kendilerine ulaştırılan kondisyon aletleri ve ekipmanlarla beraber çalışmaya katıldı. Antalya’da bulunan oyuncular evlerinden, Brezilya’da bulunan Charles, Antalya haricinde olan Hakan (Sakarya), Eren (Bursa), Ferhat (Çanakkale), Yekta (İzmir) ve Veysel de (İstanbul) ikamet ettikleri yerden antrenmana dahil oldu.

Sistem devam edecek

Cemiyet sağlığı için ‘Evde kal’ kampanyası çerçevesinde antrenmanlarını online olarak sürdüren FTA Antalyaspor, saat 16.00’da aynı anda sisteme bağlanarak beraber emek harcama şansı buldu ve teknik ekip tarafınca eş zamanlı olarak yakından takip edildi. Antalyaspor’da antrenmanların bir süre bu şekilde devam edeceği, liglerin başlama zamanı açıklanana ve corona virüsü tehdidi geçene kadar sistemin sürdürüleceği ifade edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz