Emre Mor için kritik bir hafta olacak! Galatasaray’da Celta Vigo forması giyen genç milli futbolcumuz Emre Mor’un transferi için bu hafta görüşmelere yapılacağı belirtildi.

Galatasaray’ın yeni sezon için transfer listesinde yer alan isimlerden biri olan Emre Mor’un Glatasaray Yönetimi’nden haber beklediği öğrenildi. Galatasaray Yönetimi yaşanan birkaç sıkıntı nedeni ile şimdilik beklemeye aldığı isim olan Emre Mor’un transferi için uygun bir zemin olduğu zaman değerlendirmeye alacağı biliniyor. Sarı-Kırmızılı takımın genç oyuncu Emre Mor için bu hafta içerisinde Celta Vigo ile bir görüşme yapacağı bekleniyor.

Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’in Başkan Mustafa Cengiz ile birlikte Emre Mor transferini görüştüğünü ve bu genç ve başarılı oyuncu için yeni adımlar atmaları gerektiğini konuştukları bilgisi geliyor.

Emre Mor’u kiralamak isteyen Galatasaraylıların Celta Vigoile yapacağı görüşme sonrasında bu transferin netliği ortaya çıkacak. Aynı zamanda bu süreç aralığında genç oyuncuya Galatasaray dışında ciddi bir teklif gelmemesi de Galatasaray’ı güçlü yapıyor.

Bu konu hakkında Abdurrahim Albayrak, “Her şey bize bağlı. Önümüzdeki hafta çok şey olabilir. Emre Mor olmuyor diye bir şey yok. Kulübü uyanıklık yaptı. Çocuk Türkiye’ye gelir gelmez bir bedel istemeye kalktılar. Bunu açık ve net söylüyorum. Onunla Fatih hocadan başkası başa çıkamaz. Kendisi de biliyor. Bunu Emre’ye de söyledim. Her şeyin bittiğini düşündük. Kulübü de razıydı ama birdenbire bir şeyler oldu” sözlerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz