Fenerbahçe Opet kazandı! Yıldız oyuncudan kötü haber… – Voleybol Haberleri

Fenerbahçe Opet maça Aslı Kalaç, Buse Ünal, Arina Fedorovtseva, Meliha Diken, Magdalena Stysiak, Irina Fetisova altısı ve libero Gizem Örge’yle başladı.

Meliha Diken’in servisiyle süregelen maçta ilk sayı konuk ekip PTT’nin oldu. Stysiak’la skoru 2-1’e getirilen sette Yasemin Hususi’in blok performansı, Savic’in de Ace katkısıyla PTT 3-7’yi buldu. Bu skorla molaya giden Fenerbahçe, mola dönüşünde de skor üretmekte zorlandı ve konuk ekip farkı 6 sayıya kadar çıkardı. (3-9) Stysiak’la bu bölümde nefes alan Fenerbahçe 4-9’u bulsa da, PTT Humay Fırıncıoğlu’nun skorer oyunuyla sayı avantajını korudu. (5-12) Arina Fedorovtseva ve Meliha Diken’le setin içinde kalmış olduğu bölümde Fenerbahçe Opet Hanım Voleybol Fenerbahçe mühim bir seriyle skoru 14-17’ye getirdi. Farkın eridiği bu bölümde rakibe mola aldıran Fenerbahçe, moladan Fedorovtseva ve Stysiak’ın sayılarıyla dönerek skora denge getirdi. (18-18) Çekişmeli geçen ve 33 dakika devam eden seti Fenerbahçe, PTT karşısında 26-24 kazanmıştır ve 1-0 öne geçti.

Fenerbahçe Opet kazandı Yıldız oyuncudan kötü haber...

Aslı Kalaç ve Caffrey’in karşılıklı sayılarıyla süregelen ikinci sette Fenerbahçe, Fetisova ve Meliha’yla 4-1’i buldu. Farkın 5 sayıya (7-2) çıkmış olduğu sette molaya giden konuk ekip, moladan sayıyla dönse de Fenerbahçe skorerleriyle üretken bir görüntü çizerek 10-3’lük üstünlüğü elde etti. Meryem Boz ve Ana Cristina De Souza’nın da skor yüküne katkı verdiği sette rakibin müdafa direnci kırılırken, fark da çift hanelere çıktı. (20-10) Setin sonunu da iyi oynayan Fenerbahçe 25-12’yle kazanan taraf oldu.

Fenerbahçe Opet kazandı Yıldız oyuncudan kötü haber...

Meryem Boz ve Ana Cristina’nın 5-0’lık serisiyle sete mükemmel bir başlangıç meydana getiren Fenerbahçe Opet Hanım Voleybol Ekibi devamında Meliha’nın da hücumlarıyla 7-2’yi buldu. Buse ve Fetisova’nın ortadan hücumlarıyla istediğini almış olduğu bölümde 10-4’ü gören Fenerbahçe, sette son bölüme 20-10’la önde girdi. Üstün oyununu son bölümde de sürdüren Fenerbahçe seti 25-17; maçı da 3-0 kazanmıştır.

Fenerbahçe Opet kazandı Yıldız oyuncudan kötü haber...

ŞOKE EDEN SAKATLIK!

Fenerbahçe Opet’in Polonyalı pasör çaprazı Magdalena Stysiak, PTT Spor karşılaşmasında defansta benche giden topu çıkarırken sağ omzunun üstüne düşüp sakatlanarak kenara geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz