Brahim Darri açıkladı! 'Galatasaray beni izliyor'

NEC Nijmegen’den Fatih Karagümrük’e aktarma olan Brahim Darri, Galatasaray’ın kendisini izlediğini menajeri tarafınca öğrendiğini söylemiş oldu.

“Wesley Sneijder’in memleketi”

Türkiye büyük bir ülke. İstanbul dünya şehri. Asla uyumayan bir kent. Türkiye’de futbol hakikaten tutkuyla yaşanıyor. Örneğin bigün taksiye bindim. Sürücü “Nerelisin?” diye sordu. Amsterdam dedim. Wesley Sneijder’in memleketi. Fazlaca güzel” dedi. İstanbul’da hakikaten mutluyum. Fazlaca büyük, güzel ve sokakta gezebileceğiniz birçok yer var İnsanlar fazlaca sıcak kanlı.

“Başkan, sponsor olmadan maaşları cebinden ödüyor”

Sneijder ve Van Persie, Türkiye’de oynadıklarında o süre Türk futbolunu daha sıkı takip ettim. Fatih Karagümrüm’e ulaşmadan önce başlangıçta “İkinci lige gitmeli miyim?” diye düşünmüştüm. Sadece başkanla görüştük ve son aşama netti. Şampiyonluk, Süper Lig’e çıkma hedefi. Proje ve hedef beni etkiledi. Başkan, sponsor olmadan maaşları cebinden ödüyor. Takımla fazlaca ilgili.

“Galatasaray seni takip ediyor”

Türkiye’de oynadığım 6 maçın sonunda menajerimle görüştüm. Beni aradı ve “Galatasaray seni takip ediyor dedi. Normalde etkilenmemen için sana söylemezdim fakat bu bununla birlikte senin ne kadar iyi futbolcu bulunduğunu, işini ne kadar doğru yaptığını gösteriyor dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz