Kartal Özmızrak: Avrupa Kupası’nı tekrar kazanıp, ülkemizi gururlandırmak istiyoruz – Basketbol Haberleri

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bahçeşehir Koleji’nin 27 yaşındaki basketbolcusu Kartal Özmızrak, takımın Ordu’da meydana getirilen sürem açılışında İhlas Haber Ajansı’na (İHA) hususi açıklamalarda bulunmuş oldu. Yeni sezona oldukça iyi hazırlandıklarını belirten Özmızrak, “Bu yıl benim Bahçeşehir Spor Kulübü’nde 3. senem olacak. İlk günkü hedefimiz, heyecanımız her neyse aynı şekilde yola çıktık. İlk gün koyduğumuz Avrupa kupası hedefini bugün de sürdürüyoruz. Sürem sonunda inşallah tekrardan ülkemizi bir Avrupa kupasıyla gururlandırırız ve sürem sonunda mutlu bir halde kutlarız” diye konuştu.

“Kadromuza yeni ve kuvvetli eklemeler yapılmış oldu”
Ekip olarak iyi bir uyum yakaladıklarını vurgulayan 27 yaşındaki basketbolcu, “Kadromuza yeni ve kuvvetli eklemeler yapılmış oldu fakat biz 3 senedir birlikte oynayan oyuncular olarak bunun avantajını da kullanacağımızı düşünüyoruz. Birbirini oldukça iyi tanıyan teknik ekip ve oyunculardan kurulu olan bir takımız. Sürem içinde bundan yarar görüp, asla pes etmeyen bir yapı kurup, bununla birlikte başarı göstermiş olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kartal, “Bizim misyonumuz öğrencilerle birlikte, öğretmenlerle birlikte daima kolej havasını yakalayıp, maçlarımızı bu şekilde oynamak. Bu havaya aynı şekilde de devam edeceğiz” şeklinde sözlerini tamamladı.

Kartal Özmızrak: Avrupa Kupasını tekrar kazanıp, ülkemizi gururlandırmak istiyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz