2024 Olimpiyatları’na yetişip yetişmeyeceği merak edilen Hande Baladın’dan haber var! Böyle paylaştı – Voleybol Haberleri

Geçen sezonu 3 kupayla kapatan Filenin Sultanları’nın yüzü VNL 2024’te bir türlü gülmedi. Sakatlıklar sebebiyle kadro istikrarını sağlamakta güçlük yaşayan ay-yıldızlılar, çeyrek finalde Polonya’ya yenik oldu ve geçen sezonu şampiyon olarak kapattığı Milletler Ligi’ne erken veda etti.

Sultanlar’ın bu turnuvada en oldukça sakatlıklar belini büktü. Eda Erdem’in hemen hemen turnuva başlamadan yaşamış olduğu sakatlıkla gelen furya İlkin Aydın, Zehra Güneş, Hande Baladın benzer biçimde adları de vurdu. Şimdilerde 2024 Olimpiyat Oyunları’na yetişmek için çalışan sakatlarımızdan Hande Baladın, çalışmalarına dair bir paylaşım yapmış oldu. 

SON DAKİKA

Tedavisine devam eden başarı göstermiş sporcu Olimpiyatlara yetişmek için sıkı çalışıyor. Önceki gün bir paylaşım icra eden Baladın’a binlerce destek yorumu geldi. 

2024 Olimpiyatlarına yetişip yetişmeyeceği merak edilen Hande Baladından haber var Böyle paylaştı

EBRAR KARAKURT PAYLAŞTI 

Öte taraftan Fransa’nın ev sahipliğinde 27 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Paris Olimpiyat Oyunları’nda savaşım edecek eden Filenin Sultanları 2 Temmuz itibariyle çalışmalarına başladı.  Ebrar Karakurt paylaşmış olduğu fotoğrafta geri döndüklerini duyurdu.

2024 Olimpiyatlarına yetişip yetişmeyeceği merak edilen Hande Baladından haber var Böyle paylaştı

2024 Olimpiyatları’nda C Grubu’nda yer edinen Filenin Sultanları’nın maç programı ise şu şekilde;

29 TEMMUZ
10.00 Türkiye-Hollanda
1 AĞUSTOS
10.00 Türkiye-Dominik Cumhuriyeti
4 AĞUSTOS
10.00 Türkiye-İtalya

İngilizlerin dili tutuldu!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz