Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’na yeni sponsor – Voleybol Haberleri

İş birliği anlaşmasının imza töreni Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapılmış oldu. Törene Genel Yazman Burak Çağlan Kızılhan, Voleyboldan Görevli Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü ve Orange Pazarlama CEO’su Seyhan Sarıçiçek katıldı.

Genel Yazman Burak Çağlan Kızılhan yapmış olduğu konuşmada, “Yöneticimiz Sayın Simla Türker Beyazıt’a tüm kıymetli destekleri, hizmetleri ve emekleri için teşekkür ediyorum. Gecesini gündüze katarak neredeyse tüm deplasman maçlarında takımımızı yalnız bırakmadığı için Fenerbahçe camiamız adına sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Bugün fazlaca kıymetli bir iş ortaklığı, imza töreni için bir aradayız. Avrupa’nın en büyük mobil yazışma şirketlerinden kabul edilen Telefonica ile Almanya’da yaşayan taraftarlarımız için FenerTalk projesini hayata geçirdik. İnanıyorum ki Almanya’da yaşayan kıymetli taraftarlarımız cep telefonlarını FenerTalk ile kullanacaklar ve Fenerbahçemiz de bu mevzuda farkını göstermiş olacaktır. Sponsorumuzla Adam Voleybol Takımımızın 2024-2025 sezonunda forma sırt numara altı olarak inşallah kupalardan kupalara, şampiyonluklardan şampiyonluklara el ele, kol kola ve omuz omuza hep birlikte ilerleyeceğiz. Tüm camiamızın beklediği yeni iş ortaklığımız ve isim sponsorluğumuz da son aşamadadır. Oldukça kısa bir süre içinde Adam Voleybolumuzun isim ve göğüs sponsorluğunu da açıklayacağız” ifadelerini kullandı.

HULUSİ BELGÜ: YATIRIMLARIMIZ AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDECEK

Voleyboldan Görevli Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü ise şunları kaydetti:

“Fenerbahçe toplumunda bu görevi yüklenmek, bu görevle Fenerbahçe’ye bir şeyler verme isteği hepimizin içinde var. Bu şerefi bana nail etmiş olduğu için kıymetli Başkanımıza ve doğal ki Genel Kurulumuza fazlaca fazlaca teşekkür ediyorum. Genel Sekreterimizin bizlerle paylaşmış olduğu benzer biçimde Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, sponsorumuz ile kapsamlı bir iş birliğine girdik. Bizim için sponsorlarımız fazlaca fazlaca mühim. Hem de FenerTalk markasıyla Adam Voleybol Takımının da forma sırt altı sponsoru olacaklar. Bu antak kalma ve destekleriyle inşallah hedeflerimizi daha da büyüteceğiz daha da geliştireceğiz. Bu antak kalma bizlere büyük destek sağlayacak. Hepiniz biliyorsunuz ki tüm amatör sporlarda Dünya’nın en büyük spor kulübü olarak adlandırıyoruz, yatırımlarımız aynı şekilde devam edecek. Voleybolda da öteki branşlarda da elimizden gelen her şeyi yapacağız. Marka iş birlikleriyle güçlenen takımımızın yeni sezonda camiamızı gururlandıracağına yürekten inanıyorum.”

SEYHAN SARIÇİÇEK: KULÜBÜMÜZÜ VE VATANIMIZI DESTEKLEMEK İLK ÖNCELİĞİMİZDİR

Sponsor firmanın CEO’su Seyhan Sarıçiçek de “FenerTalk, %100 Türk malı olan ve Türk mühendisler tarafınca geliştirilmiş ilk ve tek GSM operatörüdür. Kulübümüzü ve vatanımızı desteklemek ilk önceliğimizdir. Ambleminde ‘güç’ ve ‘kudreti’ temsil eden ‘Palamut Dalı’ bulunduran Fenerbahçe Spor Kulübü ile Orange Mobile olarak üstünde uzun süredir sevmiş olarak çalışıp, emek verdiğimiz ‘FenerTalk’ yazışma projemizden özetlemek gerekirse anlatmak isterim. FenerTalk, Almanya’da yaşayan taraftarlarımız için hususi olarak geliştirilmiş bir yeni nesil teknolojik projedir. Gayemiz, Fenerbahçe taraftarının kulübüyle olan bağını güçlendirmek ve iletişimini kolaylaştırmaktır. Kulübümüzü ve vatanımızı desteklemek ilk önceliğimizdir. Dünyanın ‘En Büyük Spor Kulübü’ olarak Türk voleybolunun da lokomotifi olan Fenerbahçemize sponsor olarak destek olacağımız için fazlaca heyecanlı ve mutluyuz. Takımımıza yeni sezonda başarılar diliyor, nice başarıları beraber kucaklamayı diliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların arkasından iş birliğinin imzaları atıldı ve forma takdimi yapılmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz