Sakatlığı yüzünden Milletler Ligi defterini kapatmıştı! Zehra Güneş’ten haber var – Voleybol Haberleri

Milletler Ligi’nin ikinci haftasının ikinci maçı öncesi meydana getirilen antrenmanda sakatlanan Zehra Güneş, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda 2024 Paris Olimpiyatları’na kadar Filenin Sultanları kadrosunda yer almayacağını ve VNL defterini kapattığını duyurmuştu.

Genç yıldızın, ABD maçının oynanacağı salona koltuk değnekleriyle gelmesi herkesi üzmüştü. Son durumu dört gözle beklenen Güneş, toplumsal medya hesabından paylaşımlar halletmeye devam ediyor. 

ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz günlerde tedavi sürecine dair bir fotoğraf paylaşan Güneş bu kez bir video paylaşarak,  her şeyin yolunda  gittiğini duyurdu. 

Sakatlığı yüzünden Milletler Ligi defterini kapatmıştı Zehra Güneşten haber var

Paris Olimpiyatları’nda ekibi yalnız bırakmayacak olan Güneş, yaşamış olduğu sakatlığı ve üzüntüsünü şu sözlerle duyurmuştu:

“ABD etabı esnasında yaşadığım sakatlık sebebiyle hissettiğim üzüntüyü ve sonrasında yaşadığım şükran duygusunu paylaşmak isterim.

Bu yaz için beklentilerimiz, hayallerimiz ortak. Şimdi daha iyi anlıyorum ki duygularımız da kalplerimiz de ortak. İlk şoku atlattıktan sonrasında, hissettiğim kuvvetli sevgi ve sonsuz destek duygusu beni bambaşka duygulara götürdü. Ne kadar teşekkür etsem, şükretsem azdır.

Her geçen gün daha iyi oluyorum; İstanbul’da kendimi hızla toparlayacağıma ve Paris’te takımımla beraber olacağıma yürekten inanıyorum. Dualarınız, güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkür ederim. Paris’te görüşmek suretiyle”

MOU RÜZGARLARI

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz