Filenin Sultanları’na bir sakatlık haberi de ondan gelmişti! İlkin Aydın’dan açıklama geldi – Voleybol Haberleri

Milletler Ligi’nde savaşım eden dünya bir numarası A Ulusal Hanım Voleybol Takımımız, sakatlık haberleri peş peşe gelmişti. Eda Erdem’in VNL ilk haftasına sakatlığı sebebiyle katılamamasıyla süregelen furya Zehra Güneş, Hande Baladın ve son olarak İlkin Aydın ile devam etti. 

ÜSTÜNDAĞ AÇIKLADI

İlkin Aydın’dan da sakatlık haberi gelmesinin arkasından Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şu açıklamayı yapmıştı:

“ABD’deki maçlarda boynundaki mesele sebebiyle süre alamayan Hande Baladın’ın hiçbir sıkıntısı kalmadı ve 3. ayak karşılaşmalarında süre alabilecek. Orta oyuncumuz Zehra Güneş ise menisküs sakatlığı sebebiyle Türkiye’de kaldı ve 2 hafta tedavisine burada devam edilecek. ABD dönüşü İstanbul’daki antrenman esnasında ayak bileğinde burkulma yaşayan İlkin Aydın, takımla birlikte Hong Kong’a gitti ve Tayland’da yapılacak Final Etabı’nda yer alabilmesi için tedavisi yoğun şekilde sürüyor.”

İLKİN AYDIN’DAN SAKATLIĞI SONRASI İLK PAYLAŞIM

Sakatlık haberi sonrası İlkin Aydın, Instagram hesabından bir paylaşım yapmış oldu ve şu ifadeleri kullandı:

“Yanımda olduğunuz ve destek mesajlarınızla moral verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. En kısa sürede sahada olmak için sabırsızlanıyorum”

Filenin Sultanlarına bir sakatlık haberi de ondan gelmişti İlkin Aydından açıklama geldi

ICARDI’DEN OLAY PAYLAŞIM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz