Filenin Sultanları’ndan İlkin Aydın’dan flaş sözler: ‘Messi gibiyim’ Galatasaraylı yıldız… – Voleybol Haberleri

2015 senesinde voleybol kariyerine başlamış olan İlkin Aydın, kariyerine şimdilerde Galatasaray formasıyla devam ediyor. 24 yaşındaki sporcu Filenin Sultanları’yla geçen yıl Milletler Ligi’nde Avrupa ve Dünya şampiyonluğu yaşadı. Filenin Sultanları’nın dikkat çeken yıldızlarından önde gelen Aydın, son olarak açıklamalarıyla gündeme geldi.

Galatasaray’ın büyük takımlar içinde yer almasının, savaşabilmesinin kendisi için fazlaca mühim bulunduğunu belirten Aydın, Galatasaray’ın fazlaca büyük aile bulunduğunu ve kendisinin bu ailede olmaktan dolayı mutlu bulunduğunu söylemiş oldu.

Filenin Sultanlarından İlkin Aydından flaş sözler: Messi gibiyim Galatasaraylı yıldız...

“MESSI GİBİYİM”

Sabah’a konuşan Aydın; Sahada yapmayı en fazlaca sevilmiş olduğu şeyin rakibinin, beklemediği şeyi yapmak bulunduğunu söylemiş oldu ve  şu ifadeleri kullandı:
“Servisten aldığım sayıları fazlaca seviyorum. Blok esasen fazlaca değişik bir his fakat en sevdiğim rakibin benim yapacağım şeyi beklemediği şeyleri yapmayı seviyorum. Messi benzer biçimde… Hem şaşırtmayı hem orada benimde bir payım bulunduğunu göstermek, imza atmak hoşuma gidiyor. Mühim olan karşı tarafın zayıf noktalarını bulmak.”

HERKES MERAK EDİYORDU

Işıl Alben benzer biçimde toplumun simgesi olmak istediğini söyleyen Aydın, 2024 Paris Olimpiyatları ile ilgili şöyleki konuştu:
Bu tarz şeyleri konuşmak için fazlaca erken. Hemen hemen olimpiyatı fazlaca düşünmemeye çalışıyorum. Geçen yıl başlattığımız rüyayı devam ettirmek istiyoruz. Benim içimdeki hisler pozitif pozitif yönde heyecanlı ümit ederim güzel biter.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz