Resmen açıklandı! Filenin Sultanları’nın Başantrenörü Daniele Santarelli… – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları’yla geçen yılı 2 kupayla kapatan Daniele Santarelli, Imoco Volley ile de İtalya Ligi’nde şampiyon olmuştu. Imoco Volley, resmi hesaplarından yapmış olduğu açıklamada Santarelli ile 1 yıl daha yola devam edeceğini duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İtalya ve Avrupa şampiyonu Prosecco DOC Imoco Volleyball üst üste sekizinci sezonunda da koç koç Daniele Santarelli’yle yola devam edecek. 15/16 ve 16/17 yıllarındaki göreviyle bu yıl kulüpteki 10. yılı olacak”

Resmen açıklandı Filenin Sultanlarının Başantrenörü Daniele Santarelli...

SANTARELLI’DEN AÇIKLAMA
Sözleşme açıklamasının arkasından Santarelli de kulübün web sitesine izahat yapmış oldu. Santarelli şu ifadeleri kullandı:
“Hala buradayım ve elimizden gelenin en iyisini yapmak, eve başka kupalar getirmek için İtalya ve Avrupa’da uzun süre savaşım edebileceğimize inanıyoruz. Birçok zorluğun olduğu yeni bir sayfa açıyoruz, sadece bu seviyedeki bir şirket, muhteşem bir kadro ve İtalya’daki bir numaralı seyirci ile hikayemize devam etmek için hala yüksek hedeflerimiz var. Kulübe ve tüm taraftarlara güvenleri, sevgileri ve Palaverde’mizde gelecek sürem için aldıkları randevular için teşekkür ediyorum!”

GÖZÜ RONALDO’DA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz