Fenerbahçe’nin efsane kaptanı Eda Erdem sözleşme tazeledi! ‘İyi ki Fenerbahçe’deyim’ – Voleybol Haberleri

Fenerbahçe Opet, 2008 yılından beri sarı-lacivertli formayı giyen kaptan Eda Erdem ile sözleşme uzattı. Sarı-lacivertli ekipten meydana getirilen açıklamada Eda Erdem ile 2 senelik yeni sözleşme imzalandığı duyuruldu.

Fenerbahçe’den meydana getirilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“2008 senesinde kulübümüze geçirme olduğundan beri Çubuklu ruhunu daima sahaya yansıtmış, Ulusal Takımımızın ve Fenerbahçemizin efsaneleşmiş kaptanlarından Eda Erdem, kendisini 2 yıl daha sarı-lacivert renklerimize bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kulüp binasında meydana gelen imza töreninde Başkanımız Ali Y. Koç, Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ve Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Dariusz Stanicki yer aldı.

Daima “İyi ki Fenerbahçeliyim, iyi ki Fenerbahçedeyim” diyerek kulübümüze aidiyetini vurgulayan, kulübümüz için yeri oldukça hususi olan Kaptanımız, armamızın ışığında iki yıl daha bizimle olacak.

Efsaneleşmiş Kaptanımızla nice şampiyonluklara!”

Fenerbahçenin efsane kaptanı Eda Erdem sözleşme tazeledi İyi ki Fenerbahçedeyim

EDA ERDEM: 2 YIL DAHA BİRLİKTEYİZ

Kaptan Eda Erdem toplumsal medyada hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “2 yıl daha birlikteyiz. Kalp kalbe, omuz omuza. Mutlulukla, onurla, gururla. Tanrı utandırmasın” ifadelerini kullandı.

AÇIKLAMA GELDİ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz