Filenin Sultanları’nı dev ekranda 10 bin kişi izledi – Voleybol Haberleri

Trendyol’un “Milliler Dev Ekranda, Yandaş Parkta” sloganıyla İstanbul’un kalbinde düzenlemiş olduğu dev ekran etkinlikleri serisinde, Voleybol Milletler Ligi (VNL)- Antalya ayağı karşılaşmaları, sporseverlerden büyük ilgi görmüş oldu. 15-19 Mayıs tarihleri içinde oynanan maçlarda Filenin Sultanları’nın Japonya, Hollanda, İtalya ve Fransa karşısında verdiği sıkıntılı savaşım, Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nın görkemli atmosferinde 10 bin şahıs tarafınca coşkuyla seyredildi.

İlkin’in smaçları, Vargas’ın servisleriyle parkta coşku doruğa çıkarken maç süresince tek yürek olan seyirciler sporun keyfini hep beraber yaşama fırsatı buldu.

Bu yaz spor takvimi fazlaca renkli
Türk sporuna ve sporcusuna büyük destek veren Trendyol, bu yaz spor takvimini daha da renklendiriyor. VNL’in arkasından; 14 Haziran-14 Temmuz içinde UEFA EURO 2024™ Avrupa Futbol Şampiyonası’nda ve 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda millilerimizin sahada olduğu her yarışma, Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda, dev ekranda, hep beraber izlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz