Magdalena Stysiak’tan Fenerbahçe açıklaması! Gelecek sezon kalıp, kalmayacağı merak ediliyordu – Voleybol Haberleri

Voleybol Vodafone Sultanlar Ligi takımlarından Fenerbahçe Opet forması giyen Magdalena Stysiak cephesinden geçtiğimiz günlerde kafaları karıştıran bir izahat gelmişti. Polonyalı yıldız gelecek sürem nerede forma giyeceğine dair sorulan soruya “Hemen hemen bilmiyorum. Bu mevzuda daha çok bir şey söyleyemem. Fenerbahçe ile mühim bir sözleşmem var ve bu kulüpte kalıp kalmayacağımı yada başka bir kulübe geçirme olup olmayacağımı göreceğiz. Sanırım yakında her şey çözülecek” demişti

Kafaları karıştıran bu iddiaya Stysiak’ın menajeri açıklık getirmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

“Magdalena Stysiak’ın Fenerbahçe Opet’ten ayrılacağı yönündeki haberler yalnız söylentiden ibaret. Şu anda Magdalena Stysiak, Fenerbahçe’nin oyuncusu ve bu değişmeyecek. Magdalena Stysiak şu anda Polonya Ulusal Ekibi’na odaklanmış durumda. Eğer herhangi bir teklif gelirse bunu çözümleme ederiz”

Magdalena Stysiaktan Fenerbahçe açıklaması Gelecek sezon kalıp, kalmayacağı merak ediliyordu

ÜLKESİ BASININA KONUŞTU
Stysiak, TVP Sport adlı haber sitesine bazı açıklamalarda bulunmuş oldu. Fenerbahçe’ye geçirme olduktan sonrasında büyük bir sıçrama yaşadığını, toplumsal medyada 25 bin yeni takipçi kazandığını söyleyen Polonyalı, sarı-lacivertli taraftarlarında kendisini oldukça sevdiğini söylemiş oldu ve sözlerine şu şekilde devam etti:

“Fenerbahçe’de oynadığım bir senenin peşinden taraftarlar beni oldukça seviyor. Bana büyük saygı duyuyorlar ve ben de onlara büyük saygı duyuyorum. Bunu bireysel maçlarda bana karşı görebilirsiniz. Devamlı alkışlıyorlar, oldukça takdir ediliyorum. Bu kesinlikle mükemmel bir şey zira desteği hissediyorum. Türk taraftarlar voleybol mevzusunda kesinlikle deli. Salona gelip tezahüratları ve isminizi duymak kesinlikle güzel. Bu mükemmel bir duygu.”

SULTANLAR AYAR VERDİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz