Filenin Sultanları’na dev destek! ‘İlklerin takımı’ – Voleybol Haberleri

BtcTurk, yalnızca iktisat alanında değil spor yatırımlarıyla da oldukca mühim hizmetler sunmaya devam ediyor. Hem futbol hem voleybolda Ulusal Takımlar ana sponsoru olan ve birçok branşta spora destek veren BtcTurk, Türkiye’nin olimpiyatlara katılışının 100’üncü senesinde, Türkiye Ulusal Olimpiyat Komitesi (TMOK) ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

Voleybol Milletler Ligi’nde ilk hafta maçları Antalya’da
2024 yılındaki ilk imtihanını FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde verecek son şampiyon Filenin Sultanları, üç ayaktan oluşan organizasyonda her hafta 4 karşı karşıya gelme meydana getirecek. “Filenin Sultanları”, ligin ilk haftasında 14-19 Mayıs’ta Antalya’da, ikinci haftasında 28 Mayıs-2 Haziran’da ABD’de, üçüncü haftasında da 11-16 Haziran’da Çin’de savaşım edecek. 16 takımın katılmış olduğu Voleybol Milletler Ligi’nde üç hafta sonunda puan cetvelinde ilk 8 sırada yer edinen takımlar, finallerde savaşım etme hakkı kazanacak.

Özgür Güneri: Türk sporunu desteklemekten mutluluk duyuyoruz
BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, marka olarak Türk sporunu desteklemekten mutluluk duyduklarını belirterek, “BtcTurk olarak bir tek finans alanında değil, spordan sanata birçok alanda yer alıyoruz. Ulusal Takımlarımızın ana sponsorluğunun yanı sıra birçok dalda spora ve sporcuya destek vererek Türk sporunun gelişmesine katkı sağlıyoruz. Geçtiğimiz yıl kazanılmış olduğu başarılarla ülkemizin göğsünü kabartan Filenin Sultanları, hem Voleybol Milletler Ligi’ndeki karşılaşmalarda göstereceği başarı hem de 2024 Paris Olimpiyatları’nda göstereceği başarıyla dünyanın 1 numarası olmaya devam edecek. FIVB Voleybol Milletler Ligi’nden sonrasında Paris’te de altın madalya kazanarak benzeri olmayan başarılarını taçlandıracaklarından şüphem yok” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz