Filenin Sultanları dev ekranda, taraftarlar parkta – Voleybol Haberleri

Trendyol, bu yaz İstanbul’un kalbinde sporseverlere unutulmaz bir edinim sunuyor. Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda kurulan dev ekranda coşku verici spor müsabakaları, yaz süresince Trendyol sponsorluğunda ücretsiz bir şekilde izlenebilecek. İlk gün, yüzlerce sporsever, A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızın Voleybol Milletler Ligi’nde (VNL) Japonya karşısında verdiği mücadeleyi beraber izledi.

Maç süresince parkta tek yürek olan sporseverler, sıkıntılı geçen mücadelenin arkasından 16 Mayıs Hollanda maçı için taze umutlarla buluşmak suretiyle sözleşti.

2024 yazında İstanbullular spora doyacak

Türk sporuna ve sporcusuna büyük destek veren Trendyol, İstanbullulara spor dolu bir yaz vadediyor. VNL müsabakalarının ilk maçı geride kalırken etkinlik serisi Filenin Sultanları’nın öteki maçlarıyla devam edecek. 16 Mayıs’ta Hollanda-Türkiye, 18 Mayıs’ta İtalya-Türkiye, 19 Mayıs’ta ise Fransa-Türkiye maçları saat 20:00’de Sanatçılar Parkı’ndaki dev ekranda canlı olarak izlenebilecek.
VNL maçlarının arkasından; 14 Haziran-14 Temmuz içinde devam edecek UEFA EURO 2024™ Avrupa Futbol Şampiyonası ve 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda da millilerimizin sahada olduğu her müsabakada kalpler gene Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda beraber atacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz