Galatasaray Daikin’de bir imza daha – Voleybol Haberleri

Galatasaray Daikin hanım voleybol takımında transferler devam ediyor. Daha ilkin Alexia Carutası ve Yasemin Güveli transferlerini açıklana Galatasaray Daikin, pasör çaprazı Yasemin Hususi ile 1 senelik antak kalma imzaladı.

İmza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara’nın katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleşti.

Mehmet Cibara ve Yasemin Hususi, imza töreninin arkasından Galatasaray Televizyonu Youtube kanalına açıklamalarda bulunmuş oldu.

DEVLER LİGİ TEHLİKEDE

Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara’nın açıklamaları şu şekilde:

“Soyadı şeklinde hususi bir oyuncu. Kendisine hayırlı olsun diyorum. Kendisinden takımımıza fazlaca büyük katkılar temenni ediyorum. Tüm bu genç oyuncularımızı yetiştiren ebeveynlerine ve ailelerine de huzurunuzda teşekkür etmek isterim. Bildiğiniz gibi biz bir tek yarışmacı kulüp değiliz. Tüm amatör sporları, olimpik sporları Türkiye’ye ilk kez getiren bir kulübüz. Dolayısıyla yetiştirici özelliğimizi daima ön planda tutuyoruz. Rekabetten de hiçbir süre kaçmıyoruz. Bu önümüzdeki sezondan itibaren daha iyi bölgelere namzet olacak bir ekip yarattık. Ümit ederim onlar da sahada fazlasıyla bunu kanıtlama edeceklerdir. Bu anlaşmaların, sözleşmelerin süresi bir yıl, iki yıl değil bence. Onlar kulüpten memnun oldukça, biz onlardan mutlu oldukça uzun süredir beraberlik söz mevzusunda hepsine başarılar arzuluyorum.”

Yasemin Hususi ise şunları söylemiş oldu:

“Ilk olarak hoş bulduk, teşekkür ediyorum. Hepimizin için hayırlı olsun. Doğal ki bu hedeflere çoğumuz ulaşmak istiyoruz. Galatasaray şeklinde büyük bir camiaya geldiğim için fazlaca mutluyum. Yandaş aslına bakarsan asla sporcuları yalnız bırakmıyor. Devamlı desteğini görüyoruz. Bizi yalnız bırakmayacaklarından, destekleyeceklerinden de eminiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz