Melissa Vargas ilk kez açıkladı! Paris Olimpiyatları’nda… – Voleybol Haberleri

70. Gillette Milliyet Senenin Sporcusu Ödül Töreni’nde zirveye çıkan Melissa Vargas, Milliyet’in sorularını yanıtladı. A Ulusal Hanım Ekibi ve Fenerbahçe Opet’in yıldız voleybolcusu duygularını söyledi, olimpiyatlar için voleybolseverlere bildiri yolladı. Bu şekilde bir ödüle layık görüldüğü için mutlu bulunduğunu söyleyen Vargas, “Her insana teşekkür ediyorum. Bizim için en büyük ödül gençlere örnek olabilmek, voleybolseverleri ekip arkadaşlarımızla birlikte elde ettiğimiz başarılarla gururlandırmak” dedi.

‘İSVİÇRE SAATİ GİBİ ÇALIŞIYOR’

‘BİRÇOK İLKİ BAŞARDIK’

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi adına rüya şeklinde geçen 2023 yılını da söyledi yıldız sporcu. Vargas bu mevzu hakkında ise şu ifadeleri kullandı: “Rüya şeklinde bir yazdı. Hakikaten ekip dostlarımla birlikte oldukca kuvvetli bir performans ortaya koyduk. Birçok ilki başardık, şampiyonluklar yaşadık, hayalimiz olan olimpiyat biletini elde ettik. Fakat bu rüya daha bitmedi, devam etmesi de bizim elimizde. Bu rüyanın devamı için elimizden gelen en iyi performansı sergilemeye devam edeceğiz.” İşte Vargas’a sorulan öteki sorular ve yıldız voleybolcunun yanıtları…

Melissa Vargas ilk kez açıkladı Paris Olimpiyatlarında...

‘UMARIM VAZGEÇMEZLER’

– Türkiye’de sana büyük bir ilgi var. Sen de hem ulusal takımdaki hem de Fenerbahçe Opet’teki performansınla buna yanıt veriyorsun. Saha dışındaki ilgi için neler söylersin?

“Saha dışındaki ilgi oldukca yoğun. Dünyadaki birçok ülkeye gore burada hepimiz sizi tanıyor, sarılmak istiyorlar, fotoğraf çektirmek istiyorlar. Başka takımlardan olsa da birçok sporsever ilgi ve sevgisini gösteriyor. Yoğun ilgi sebebiyle oldukca mutlu oluyorum.”

– Birçok genç sporcu sizi örnek alıyor. Sen de onlardan mesajlar alıyor musun?

“Maçlarda, dışarıdaki boş anlarda, toplumsal medyada genç sporculardan oldukca bildiri alıyorum. Ümit ederim hiçbiri hayallerinden vazgeçmez ve benden daha iyi bir sporcu olurlar.”

Melissa Vargas ilk kez açıkladı Paris Olimpiyatlarında...

‘TAKIMIN ENERJİSİ BANA GEÇİYOR’

– Hem kulüp hem ulusal takımın en renkli sporcusu birçok kişiye gore sensin. Peki bu enerji nereden geliyor. Daima mı böylesin? “Hayallerimi gerçekleştiriyorum, voleybol oynamaktan oldukca keyif alıyorum. Benim en mutlu olduğum anlamış olur voleybol topuna vurduğum anlamış olur oluyor. Çok da fazla güzel ekip dostlarım var. Hepsinin enerjisi bana geçiyor enerjimi ekip arkadaşlarıma ve voleybola borçluyum.”

Melissa Vargas ilk kez açıkladı Paris Olimpiyatlarında...

‘DESTEKLEMEYE DEVAM ETSİNLER’

– Son olarak voleybol severlere bir mesajın var mı? “Voleybol salonlarındaki ilgileri beni oldukca mutlu ediyor. Dolu tribünler önünde oynamak her sporcuyu olduğu şeklinde beni de keyiflendiriyor. Bizleri desteklemeye salonları doldurmaya devam etsinler.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz