Fenerbahçe’nin Sarı Melekler’inden çifte kupa sevinci! – Voleybol Haberleri

Sultanlar Ligi ve Kupa Voley’de şampiyonluk kazanarak sezonu kapatan Fenerbahçe Hanım Voleybol Ekibi, çifte kupalı başarısını şu sözlerle değerlendirdi…

Eda Erdem Dündar: “Yorulduk fakat bu bitkinlik her şeye karşılık. Sezona 4 kupa hedefi ile başladık. İkisini kaybettik fakat kalan iki kupayı kazanmak için her şeyi yaptık. Oldukca çalıştık ve sezonu kupayla tamamladık. Oldukca mutluyum. O yüzden bu sezonun ayrı bir anlamı var. Üst üste ikinci kez aynı unvanı taşıyor olmak, yıllardan sonrasında tekrardan bunu dile getiriyor olabilmenin hazzı, hazzı inanılmaz. Staffa oldukça teşekkür ederim, ekip arkadaşlarımın her birinin eline, alın terine sıhhat. Oldukca iyi çalıştık, birbirimize inandık, saha içinde asla inancımızı kaybetmedik ve netice ortada”

Gizem Örge: “Benim için oldukça zor bir sezondu. Son maçta sezonun stresi vardı. Takımımla gurur duyuyorum. Bu serilerde beşinci maçlar daima oldukça zor olsa gerek. Fizikselin haricinde mental olarak sağlam kalmak da oldukça zor olsa gerek. Biz ekip olarak oldukça büyük bir karakter koyduk. Eczacıbaşı takımını kutlama ediyorum. Voleybolseverlere oldukça güzel bir seri izlettik. Dolu dolu yedi gün geçti. Üst üste ikinci kez evimizde, ailemize bu kupayı armağan edebildiğimiz için oldukça mutluyuz.”

Aslı Kalaç: “Oldukca sıkıntılı bir sürem oldu. İnişlerimiz, çıkışlarımız oldu fakat toparlandık. Sonuçta sezonu iki kupayla bitirdik. Tüm ekip arkadaşlarımı kutlama ediyorum ve onlarla gurur duyuyorum. Hepimiz varını yoğunu sonuna kadar verdi. Hepimiz elinden geleni yapmış oldu bu seneki başarılar için.

Meliha Diken: “Oldukca mutluyuz. Artık söylenecek bir şey kalmadı. Oldukca kıymetli bir sürem oldu. Sezonun başından sonuna kadar oldukça hususi ve güzel maçlarımız oldu. Bu şekilde bitirmek daha da keyifli”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz