Fenerbahçe Opet – Eczacıbaşı Dynavit maçı saat kaçta hangi kanalda? (SERİDE 3. MAÇ) – Voleybol Haberleri

Türk voleybolunun soluk kesecek mücadelelerinden biri bu akşam gene yeniden edecek. Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı Dynavit Sultanlar Ligi final serisi üçüncü maçı bu akşam oynanacak. Serinin ikinci müsabakasını Eczacıbaşı Dynavit 3-2’lik set sonucu ile kazanarak seride durumu 1-1’e getirdi. Seride üç galibiyete ulaşan takımın şampiyon olacağı eşleşme gene voleybolseverleri tam anlamıyla mest edecek. Bilhassa bu mücadelenin önemi kazanan şampiyonluk için mühim bir pozitif yanları elde decek ve 2-1 öne geçme şansını yakalayacak.

İlk maçta Eczacıbaşı Dynavit’in ev sahipliğinde oynanan serinin ilk müsabakasını 3-1 Fenerbahçe kazanmıştı. 2. maçı ise Eczacıbaşı 3-2 rakibi Fenerbahçe’yi yenerek seriyi eşitlemişti. Sultanlar Ligi final serisinde 3 galibiyete ulaşacak ekip şampiyonluğunu duyuru edecek.

FENERBAHÇE OPET-ECZACIBAŞI DYNAVİT MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı Dynavit Sultanlar Ligi final serisi üçüncü maçı 15 Nisan Pazartesi saat 19:00’da başlamış olacak. Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak savaşım TRT Spor Yıldız ekranlarından naklen ve şifresiz olarak yayınlanacak.

Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı Dynavit maçı saat kaçta hangi kanalda

FİNAL SERİSİ MAÇ TAKVİMİ

18 Nisan Perşembe:
19.00 Eczacıbaşı Dynavit-Fenerbahçe Opet (Burhan Felek Vestel)

21 Nisan Pazar:
19.00 Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı Dynavit (Burhan Felek Vestel)-(Gerekirse)

Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı Dynavit maçı saat kaçta hangi kanalda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz