Fenerbahçe’nin yıldızı transferi resmen açıkladı! – Voleybol Haberleri

Fenerbahçe Opet’in Polonyalı yıldızı Magdalena Stysiak geleceği ile kararını resmi olarak deklare etti.

‘HER ZAMAN HAYALİMDİ’

“Bu benim bu ülkede kazandığım ilk kupa, sadece Fenerbahçe formasıyla kazanılan bir kupa olduğundan oldukça daha mühim. Bu formayı giymek daima hayalimdi. Son aşama mutluyum. Bu kupanın bizi Türkiye şampiyonluğu için daha da motive edeceğine inanıyorum.”

‘İSTANBUL’DA KALACAĞIM’

Magdalena Stysiak gelecek sürem İstanbul’da kalmaya devam edeceğini deklare etti. Polonya basınına verdiği röportajda ‘Gelecek sürem Türkiye’de kalma şansınız?’ sorusuna Polonyalı yıldız şu cevabı verdi: Kesinlikle Türkiye’de kalacağım. Evet, İstanbul’da kalacağım, fakat daha çok detay veremem.”

İSPANYOLLAR DUYURDU

Melissa Vargas’ın geçirme edilmesine ilişkin şu ifadeleri kullandı: Ben buna yalnız pozitif bakıyorum. Şu ana kadar oldukça iyi bir sürem geçirdim. Ocak ayına kadar 25 maç oynadım sanırım. Bu sezonun, voleybol, fizyolojik ve zihinsel açıdan hayatımın en iyi sezonlarından biri bulunduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe şeklinde bir kulüpte yapabildiğim için mutluyum.

Fenerbahçenin yıldızı transferi resmen açıkladı

Stefano Lavarini’nin Türkiye Kupası’nı kazandıktan sonrasında konfetileri cebinde toplamış olduğu bir videoya rastladım. Hemen sonra kafanızdan aşağı mı attı?

Topladı fakat benim kafamdan aşağı düşmedi (gülüyor). Konfetileri niçin toplamış olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Yalnız yanımıza geldi ve birazını eve götürmek istediğini söylemiş oldu. Sanırım bu zafer onu oldukça mutlu etti. Bu onun için Türkiye’de kazanılmış olduğu ilk kupa, bu yüzden kesinlikle oldukça mühim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz