Fenerbahçeli başarılı voleybolcu Melissa Vargas’ın da heykeli dikildi – Voleybol Haberleri

Fenerbahçe ve Türkiye A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi Kaptanı Eda Erdem Dündar’ın heykeli, 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nde Ülker Stadyumu’nda düzenlenen törenle açıldı. Törene Eda Erdem Dündar’ın yanı sıra Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Yöneticisi Simla Türker Bayazıt ve heykeltraş Pınar Öktem Doğan da katıldı.

BEDAVAYA GİDECEK

Fenerbahçeli başarılı voleybolcu Melissa Vargasın da heykeli dikildi

MELİSSA VARGAS’IN DA HEYKELİ DİKİLDİ

Voleybol dünyasının yakından takip etmiş olduğu gelişme sonrası Sarı Lacivertliler’in bir öteki başarı göstermiş sporcusu Melissa Vargas’ın da heykelinin dikildiği ortaya çıktı.

Voleybol Magazin’de yer edinen habere geöre; Filenin Sultanları ve Fenerbahçe Opet’in oyuncularından başarı göstermiş voleybolcu Melissa Vargas’ın heykeli, 8 Mart Bayanlar Günü’nde Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde konumlandırıldı.

Melissa Vargas’ın “Vargas Havayolları” olarak akıllara kazınan görkemli görünümünden oluşan heykeli açıldı. Heykelin kaidesinde Filenin Sultanlarının adları ve resimleri, siyah granit üstüne lazer yakma tekniğiyle resmedildi.

Fenerbahçeli başarılı voleybolcu Melissa Vargasın da heykeli dikildi

RESMİ AÇIKLAMA

Fenerbahçeli başarılı voleybolcu Melissa Vargasın da heykeli dikildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz