Filenin Sultanları’nda Melissa Vargas gelişmesi: Durumu belli oldu – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları ile yaz süresince 3 turnuvada savaşım eden ve 3 şampiyonluk yaşayan Melissa Vargas, sürem başlangıcında Tianjin’e aktarma oldu. Çin kulübünde sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen ulusal pasör çaprazından müjdeli haber geldi.

MUSLERA’DAN TAKIMI ATEŞLEYEN KONUŞMA

ANTRENMANLARA BAŞLADI

Çin kulübüne transferi sonrasında resmi maçlarda sakatlığı sebebiyle vazife alamayan Vargas’ın geleceği merak ediliyordu. Tianjin’de Melissa Vargas smaç ve müdafa antrenmanlarına başladı.

3 YILLIK ANLAŞMA

Melissa Vargas’ın menajerlik şirketi SB Community’den meydana getirilen açıklamada; “Melissa Vargas 2025/2026 sezonu sonuna kadar oynayacağı Çin ekibi Tianjin Bohai Bank’a geldi.” ifadeleri kullanıldı.

Filenin Sultanlarında Melissa Vargas gelişmesi: Durumu belli oldu

Vargas ilk açıklamasında “Her insanın bu şekilde iyi ve yardımsever olduğu bir takımda oynamaktan ve burada olmaktan mutluyum.” ifadelerini kullandı.

VARGAS: GELDİĞİMDE HİÇ HAREKET EDEMİYORDUM

Geçtiğimiz günlerde Tianjin spor kanalına konuşan Vargas sakatlığıyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı: “Buraya yeni geldiğimde asla hareket edemiyordum. Fakat şimdi artık ağrılarım azaldı, neredeyse yok sayılır. O yüzden süratli toparlanıyorum. Tüm maçları takip ettim. Voleybol sporcusu olarak doğal ki (omzumdan) sakatlık yaşamayı istemem. O yüzden derhal toparlanıp, sahalara derhal dönmek isterim.”

ÜÇ YILDIZ BİRDEN…

EBRAR KARAKURT’UN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Melissa Vargas, geçtiğimiz günlerde Ebrar Karakurt’un doğum gününü şu sözlerle kutlamıştı: “Doğum günün mübarek olsun aşkım, bu dünyadaki tüm güzel şeyler sana gelsin. Bolca eğlencelerin olsun. Seni seviyorum.”

‘GERÇEKLERLE YÜZLEŞME ZAMANI…’

ANTROPOVA’DAN ÖVGÜ

İtalyan voleybolcu Ekaterina Antropova verdiği röportajda Vargas’tan övgüyle söz ederek şunları söylemiş oldu: “Evet, geçen yaz bir tek aramızdaki rekabetten bahsediyormuşuz gibiydi. Paola muhteşem: Melissa Vargas seviyesinde. Pasör çaprazı mevkiinde ötekilerden oldukça değişik. Onları benzersiz kılan nitelikleri var. Dünyanın en kuvvetli oyuncuları arasındalar ve onları antrenmanda görmeyi seviyorum.”

Filenin Sultanlarında Melissa Vargas gelişmesi: Durumu belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz