Paola Egonu hakkında dikkat çeken sözler: Onu her zaman savunacağım – Voleybol Haberleri

Geride kalan sürem VakıfBak’ta rüya şeklinde bir sürem geçiren İtalyan voleybolcu Paola Egonu, sürem başlangıcında Vero Volley Milano’ya geçirme oldu. İtalya Hanım Ulusal Voleybol Ekibi’nın yeni başantrenörü Julio Velasco, Vero Volley Milano’da forma giyen Egonu hakkında konuştu.

SEZON BAŞINDA TRANSFER OLDU

Voleybolun en kıymetli oyuncularından biri olarak kabul edilen İtalyan yıldız Paola Egonu, Imoco Volley’de gösterdiği başarıya ulaşmış performansın peşinden VakıfBank’a geçirme oldu. Başarıya ulaşmış oyuncu VakıfBank ile CEV Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası luğu yaşadı. Egonu, VakıfBank’ta geçirdiği başarıya ulaşmış sezonun peşinden Vero Volley’e geçirme oldu.

Paola Egonu hakkında dikkat çeken sözler: Onu her zaman savunacağım

SÖZLEŞME UZATTI

Vero Volley Milano kulübü, Paola Egonu ile sözleşme uzatma mevzusunda anlaşmaya vardı. İtalyan basınında yer edinen bilgilere bakılırsa; Nijerya asıllı İtalyan ulusal voleybolcunun Milano kulübüyle sözleşme imzaladığı açıklandı.

‘BAŞROLDE OLACAĞIZ’

La Gazzetta dello Sport’tan Gian Luca Pasini’ye konuşan Velasco, “İyi günde, fena günde kesinlikle başrolde olacağız” dedi.

AÇIKLAMA GELDİ!

‘ÇOK GÜÇLÜ BİR OYUNCU’

Paola Egonu’ya koçluk yapması ile ilgili sözlerine devam eden Julio Velasco, “Ekip içinde extra bir mesuliyet yaratmayacağız. Egonu hepimiz tarafınca tanınan oldukca kuvvetli bir oyuncu fakat öteki oyunculardan daha çok sorumluluğu olmamalı. Ve onu bu mevzuda daima savunacağım. Arjantin’in kazanılmış olduğu Dünya Kupası’nın iyi bir bildiri bulunduğunu düşünüyorum. Messi’nin kazandığını görmek için Arjantin’i alkışlayan oldukca sayıda insan vardı.” dedi.

Sözlerine devam eden Velasco, “Bu, halk ile büyük şampiyonlar arasındaki sihirdir. Her büyük şampiyon bunu yaratamaz. Bunun Paola’da da olmasını isterim” şeklinde konuştu.

Paola Egonu hakkında dikkat çeken sözler: Onu her zaman savunacağım

RESMEN AÇIKLANDI!

Paola Egonu hakkında dikkat çeken sözler: Onu her zaman savunacağım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz