Galatasaray Daikin’in yıldız ismi İlkin Aydın, Mauro Icardi ile ne konuştuklarını anlattı! – Voleybol Haberleri

Avrupa Şampiyonası ve Milletler Ligi’nde şampiyonluk yaşayan, Paris Olimpiyat Oyunları vizesi alan A Ulusal Hanım Hanım Voleybol Ekibi’nın yıldızlarından İlkin Aydın, Icardi ile verdiği ikonik pozun perde arkasını 4Bir4Bir kanalına söyledi.

İLKİN AYDIN: ICARDI’NİN YANINA GİDİP ANLATTIM

Ulusal voleybolcu Elif Şahin ile gerçekleştirdiği İlk-El İkili programında Hakan Eyüpoğlu’nun Icardi sorusuna İlkin Aydın şu cevabı verdi:

‘GERİ DÖNECEĞİM’

Ben direkt gittim yanına. Şöyleki oldu bizi arkalı önlü oturduğumuzu görenler toplumsal medyadan Icardi-İlkin fotoğrafı istiyoruz diye yazdı. Ilkin törenin bitmesini bekledim. Sahnede yan yana kalınca fotoğraf çekilelim istedim. ‘Ben Galatasaray’da Voleybol Ekibi’nda oynuyorum’ dedim. Icardi de ‘Biliyorum’ dedi. Düzgüsel fotoğraf çekilecektik fakat tüm toplumsal medyada ikonik pozunu istiyordu. ‘Tamam yapalım fakat benim ceketten dolayı ikisini kaldıramıyorum, tek telle birlikte yapalım’ dedi. Ikimiz de öyleki poz verdik, hepimiz rahat uyudu o akşam (gülerek)

Ulusal voleybolcu Elif Şahin fotoğraf için ‘İki efsaneleşmiş yan yana’ yorumunda bulunmuş oldu.

DAVINSON SANCHEZ’DEN KORKUTAN HAREKET

TÖRENDEKİ KONUŞMASI ALKIŞ ALMIŞTI

İlkin Aydın ödül törenindeki konuşmasında şu sözleri dile getirmişti:

“Bizim başlattığımız seneler ilkin süregelen bu sessiz devrim bu yıl Cumhuriyetimizin 100. senesinde daha sesli daha çoşkulu bir hale geldi. Doğal ki arkamızda federasyonumuz da olmak suretiyle saat fark etmeksizin bizi destekleyen her insana fazlaca teşekkür etmek isterim. Filenin Sultanları diyoruz fakat namıdiğer Mustafa Kemal Atatürk’ün Kızları demek benim daha fazlaca hoşuma gidiyor. Onun bizim bu şekilde yaşamamızı sağlamış olduğu Türkiye’de yaşıyor olmak ve bunun bir parçası olabilmek fazlaca büyük gurur. Burdan tüm hanımlarımıza ve kız çocuklarımıza sesleniyorum. Işığı bulduğunuz süre yakalayın sönmeden ilkin.”

Galatasaray Daikinin yıldız ismi İlkin Aydın, Mauro Icardi ile ne konuştuklarını anlattı

RESMİ SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

2017 yılından bu yana Galatasaray forması giyen ve geleceği dört gözle beklenen İlkin Aydın 2 senelik sözleşmeye imzayı attı.

‘KİMSE MERAK ETMESİN, BABALAR SÖZÜNÜ TUTAR’

Galatasaray Daikin ile 2 senelik sözleşmeye imza atan İlkin Aydın “Ilk olarak başkanıma teşekkür etmek isterim. Verecek olduğunuz ve bu zamana kadar verdiğiniz desteklerden dolayı. Ümit ederim daha kuvvetli bir Galatasaray ile tekrardan ligde harbe girebiliriz. Oldukça mutluyum iki yıl daha Galatasaray forması terleteceğim için. Galatasaray’a geldiğimde 17 yaşındaydım. Galatasaray’ın en iyi halinde, en iyi halimle temsil etmek isterim. Ek olarak kimse merak etmesin, babalar sözünü meblağ.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Daikinin yıldız ismi İlkin Aydın, Mauro Icardi ile ne konuştuklarını anlattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz