Galatasaray’da beklenen oldu! İlkin Aydın 2 yıllık sözleşme imzaladı – Voleybol Haberleri

Uzun senelerdir Galatasaray Hanım Voleybol Ekibi’nda forma giyen ve adı Vakıfbank ile anılan ulusal voleybolcu İlkin Aydın, başkan Dursun Özbek’in de katılmış olduğu imza töreninde sarı kırmızılı takımla 2 senelik yeni sözleşme imzaladı.

1.5 YILLIK SÖZLEŞME

İşte resmi siteden meydana getirilen izahat;

2017 yılından bu yana Galatasarayımızda forma giyen ulusal voleybolcumuz İlkin Aydın ile 2 senelik sözleşme yenilendi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleşen imza töreninin peşinden oyuncumuz İlkin Aydın, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ile bir araya geldi. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova ve oyuncumuz İlkin Aydın, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulunmuş oldu.

ŞAMPİYON OLACAK TAKIM…

Başkanımız Dursun Aydın Özbek, şu ifadeleri kullandı:
“İlkin bizim medarı iftiharımız voleybolda. Oldukca başarıya ulaşmış gidiyor, inşallah uzun seneler hem ulusal takımda hem Galatasaray’da hizmet edecek. Ben kendisine başarılar temenni ediyorum. Kalmayı tercih etmiş olduğu için de kulübüm adına kendisine teşekkür ediyorum. Ikimiz de önümüzdeki yıl ekibi daha güçlü bir kadro ile farklılaştıracağız. Başarılar temenni ediyorum, Tanrı utandırmasın.”

Galatasarayda beklenen oldu İlkin Aydın 2 yıllık sözleşme imzaladı

Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova da şunları söylemiş oldu:

“İlkin 7 senedir bizim oyuncumuz. 10 yıl daha oynarım dedi. Bundan sonrasında inşallah Galatasaray Hanım Takımımızın baş oyuncusu olacak. İnşallah kaptanlığa kadar yükselir. Gelecek yıl hedefimiz oldukca daha iyi bir ekip oluşturmak. Yönetici dostum Mehmet Cibara ve tüm yönetimsel kadro olarak en iyisini hayata geçirmeye çalışıyoruz. Fakat kimi zaman oluyor kimi zaman de olmuyor. Oldukca iyi oynayan oyuncu geldiği vakit o sürem iyi oynayamayabiliyor. Hakikaten ciddi bir emek veriliyor. İlkin ve İlkin benzer biçimde sporcu kardeşlerimizi Galatasaray’a katmak için hakikaten oldukca uğraşılıyor. Biz bir yıl alışma devresi geçirdik. İlkin ile başladık arkası da gelecek. Galatasaray sürekli şampiyonluğa oynar. Öteki ekiplerin büyük bütçelerle kurulması asla mühim değil, bizim Galatasaray ruhu olduğu vakit bunun parayla pulla ölçülmemesi gerekir. İlkin de dostlarını teşvik edecek hep beraber oynayacaklar.”

İTALYANLAR DUYURDU

Galatasaray Daikin ile 2 senelik sözleşmeye imza atan İlkin Aydın ise “Ilk olarak başkanıma teşekkür etmek isterim. Verecek olduğunuz ve bu zamana kadar verdiğiniz desteklerden dolayı. Ümit ederim daha kuvvetli bir Galatasaray ile tekrardan ligde harbe girebiliriz. Oldukca mutluyum iki yıl daha Galatasaray forması terleteceğim için. Galatasaray’a geldiğimde 17 yaşındaydım. Galatasaray’ın en iyi halinde, en iyi halimle temsil etmek isterim. Ek olarak kimse merak etmesin, babalar sözünü meblağ.” ifadelerini kullandı.

Galatasarayda beklenen oldu İlkin Aydın 2 yıllık sözleşme imzaladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz