Sıcak gelişme! Fenerbahçe’de Ali Koç, Vargas’ın menajeriyle buluştu… – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları ile yaz süresince 3 turnuvada savaşım eden ve 3 şampiyonluk yaşayan Melissa Vargas, sürem başlangıcında Tianjin’e aktarma oldu. Başkan Ali Koç, ulusal yıldızın menajeri ile Monaco’da bir araya geldi.

FENERBAHÇE’NİN GÖZÜ MİLLİ YILDIZLARDA

FENERBAHÇE İLE ŞAMPİYONLUK YAŞADI

Geçen sürem Melisa Vargas’ın dönüşü sonrası yükselişe geçen Fenerbahçe Opet, uzun süredir özlem kalmış olduğu Sultanlar Ligi şampiyonluğuna ulaşmıştı. Geçen sürem pasör çaprazında Anna Lazerava, Vargas’ın yokluğunda oynamıştı.

ÇİN KULÜBÜYLE 3 YILLIK ANLAŞMA

Melissa Vargas’ın menajerlik şirketi SB Community’den meydana getirilen açıklamada; “Melissa Vargas 2025/2026 sezonu sonuna kadar oynayacağı Çin ekibi Tianjin Bohai Bank’a geldi.” ifadeleri kullanılmıştı

ALİ KOÇ MONACO’DA BULUŞTU

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile Melissa Vargas’ın bağlı bulunmuş olduğu menajerlik şirketi SB Community firmasının sahibi Bojan Simurina ile bir araya geldi. Simurina bununla beraber Arina Fedorovtseva, Ana Cristina De Souza, Bojana Drca’nın da menajerliğini yapıyor.

Sıcak gelişme Fenerbahçede Ali Koç, Vargasın menajeriyle buluştu...

‘SİZİNLE PLAN YAPMAK ZEVKTİ’

Menajerlik şirketinin toplumsal medya hesabından paylaşılan fotoğrafta şu ifadeler kullanıldı: “Mükemmel bir gece ve Monte Carlo’da Sayın Ali Koç’la mükemmel bir buluşma. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, sizinle plan yapmak bir zevk.”

ICARDI TRANSFERİNDE YENİ İDDİA!

VARGAS DÜNYA KULÜPLER ŞAMPİYONASI’NDA YOK

La Gazzetta dello Sport’tan Gian Luca Pasini’nin haberine gore Melissa Vargas’ın sakatlığıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Yıldız voleybolcunun Tianjin formasıyla Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda savaşım etme olasılığı oldukça zor.

Turnuva 13-17 Aralık tarihleri ​​içinde Çin’de İtalyan takımları olmadan oynanacak. Türkiye adına ise Vakıfbank ve Eczacıbaşı katılıyor.

ÜSTÜNDAĞ: 4-6 HAFTA TEDAVİ SÜRECİ OLACAK

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da geçtiğimiz günlerde Vargas’ın sakatlığı hakkında konuşmuş ve şu açıklamaları yapmıştı:

“Vargas antrenmanda omzundan sakatlandı, bu sakatlığın tedavisi devam ediyor. Vargas’ın bu başarıda hepimiz şeklinde oranı var. Bizim evladımız, biz evladımızı takip etmez miyiz? Vargas, MR’ını görmeden biz gördük. Yakından takip ediyoruz. 4-6 hafta dinlenme ve tedavi süreci olacak.”

ÇİN’DE ŞAMPİYON OLMUŞ, OCAK’TA GERİ DÖNMÜŞTÜ

Sezona Çin’de başlamış olan Melissa Vargas, Çin Ligi’nin bitiminin peşinden Ocak ayının ortasında İstanbul’a geri dönmüştü. Çin Bayanlar Voleybol Ligi’nde Tianjin Bohai Bank ile üst üste iki kez şampiyonluk luğu yaşadı. Melissa Vargas, final serisinin peşinden düzenlenen törende “En İyi Yabancı Voleybolcu” ödülüne layık görülmüştü. Başarıya ulaşmış performansıyla Çin’de sezona damga vuran yıldız isim, %61 ile atak etmiş olduğu sezonu 49’u servisten ve 29’u bloktan olmak suretiyle 417 sayıyla “En Skorer Oyuncu” olarak tamamlamıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz