Imoco’dan Fenerbahçe yanıtı: Kahkaha attık – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları ile görkemli bir yaz geçiren sonrasında Imoco ile kulüp sezonunu açan Santarelli ile ilgili ortaya atılan iddia gündem olmuştu. İtalya’dan Fenerbahçe açıklaması geldi.

“BAŞLI BAŞINA BİR DELİLİKTİ”

Sırbistan Ulusal Ekibi’ndan ayrıldıktan sonrasında Filenin Sultanları ile antak kalma sürecini özetleyen Daniele Santarelli şu ifadeleri kullanmıştı; “Fazlaca mühim bir kişisel zaferdi. Sırbistan’dan ayrılmak büyük bir zorluktu, başlı başına bir delilikti. Bir çok şahıs bu tercihi bir tek ekonomik olarak tanımladı fakat ben bu yüzden asla ayrılmadım. Tutkulu bir inanım ve zorlukları hakikaten seviyorum”

Imocodan Fenerbahçe yanıtı: Kahkaha attık

LAVARINI – SANATRELLI İDDİASI

Polonya Ulusal Ekibi’nı çalıştıran Lavarini Novara’dan ayrıldıktan sonrasında kulüp sezonu için Fenerbahçe Opet ile sürem başlangıcında anlaştı. Santarelli ise Sırbistan’daki görevinden ayrılarak Filenin Sultanları’nın başına geçmişti. Stefano Lavarini’nin Imoco Volley Conegliano’nun başına geçeceği, Daniele Santarelli’nin ise Fenerbahçe Opet’in başına geçeceği iddiası gündem olmuştu.

KAHVALTIDA HABERİ OKUDUK

Imoco eşbaşkanı Pietro Maschio bu iddianın İtalyan basınında çıkmasınından arkasından izahat yaparak şu ifadeleri kullandı:

İLK KEZ AÇIKLADI

“Dün sabah kahvaltısında, Daniele ve ben bu haberi okuduk ve güzel bir kahkaha attık; o da bu mevzuda hiçbir şey bilmiyordu.”

SANTARELLI: OLİMPİYATLAR BİR RÜYA

Basın buluşmasında olimpiyatlarla ilgili gelen soruya Daniele Santarelli, “Bunlar bir rüya, onları oynamayı kesinlikle istiyordum. Bu içimde olan bir şeydi ve gelecek sürem ter dökmeden derhal sıralamalara girmek istiyordum. Bu bir rüya olacak, ümit ederim onu ​​yaşarım ve bundan tam olarak keyif alırım, esrarengiz bir şey olmasını isterim” yanıtını verdi.

Imocodan Fenerbahçe yanıtı: Kahkaha attık

Melissa Vargas’ı sahaya sürebilmek için Ebrar Karakurt’u smaçör pozisyonuna kaydırmasının hatırlatılması üstüne Daniele Santarelli, “Teklifi kabul ettiğimde derhal düşündüğüm bir şeydi. Melissa Vargas’ın bizlere mühim bir şey verebileceğini biliyordum ve buna oldukca inanıyordum. Ebrar Karakurt bu alanı yaratmak için oldukca çalıştı. Mühim ve kazandıran bir karışım yaratıldı. Tüm takımın sürem süresince denediğimiz hedeflere ulaşmak ve değişik çözümler yaratmak için çalıştığına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz