VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’na yeni sponsor – Voleybol Haberleri

Samsonite, Türk voleyboluna kazandırdığı sayısız başarı ve sporcuyla ülkemizin ve dünyanın en başarı göstermiş voleybol kulüpleri içinde yer edinen VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi’nın gezi ürünleri sponsoru oldu.

VakıfBank Spor Sarayı’nda meydana gelen imza törenine Samsonite Türkiye Gezi Ürünleri A.Ş.’nin ortağı olan DESA’yı temsilen CEO Burak Çelet, Samsonite Türkiye Genel Müdürü Burak Bektaş, VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi Genel Menajeri Banu Can Schürmann, VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi Baş antrenörü Giovanni Guidetti, oyuncular Zehra Güneş, Ayça Aykaç Altıntaş, Sarah van Aalen ve Alexia Karutasu katıldı.

Voleybolda sayısız başarısı bulunan VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi’na destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Samsonite Türkiye ortağı olan DESA’yı temsilen CEO Burak Çelet, “Samsonite olarak küresel çapta birçok spor kulübünün ve sporcunun destekçisiyiz. Bu alanda attığımız adımlara bir yenisini daha ekliyor, ülkemizin başarı göstermiş voleybol takımlarından olan VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi efsanenin gezi arkadaşı oluyoruz. Voleybolda 6 kez CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, 4 kez de FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonluğu bulunan VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi’nın gezi ürünleri sponsoru olduğumuz için gurur duyuyoruz. Hanım voleybolcularımıza sürem süresince gezi arkadaşlığı meydana getirecek Samsonite ürünlerinin benzeri olmayan zaferlere de şahit olmasını arzu ediyor ve tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz” dedi.

VakıfBank Hanım Voleybol Ekibi Genel Menajeri Banu Can Schürmann, “Samsonite’a bu anlamlı iş birliği için teşekkür ederiz. Spora verilen desteklerin markalara da pozitif anlamda geri dönüşleri bulunduğunu görmekten de ek olarak mutluluk duyuyoruz. Diliyoruz bu antak kalma uzun seneler sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olur” diye konuştu.

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’na yeni sponsor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz