Faruk Eczacıbaşı: Tüm kulvarda iddialı bir ekip kurduk – Voleybol Haberleri

Sultanlar Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı Dynavit, yeni sürem hazırlıklarını sürdürüyor. Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı da İhlas Haber Ajansı’na (İHA) gündeme dair açıklamalarda bulunmuş oldu. İddialı bir halde yeni sezona hazırlandıklarını dile getiren Faruk Eczacıbaşı, “Bu sürem takımımıza yeni, katılan oyuncular oldukça güzel ve takıma yararlı olacak sporcular. İnce elenip sık dokunarak ekibimize kazandırıldılar. Bu sürem tüm kulvarda iddialı bir ekip kurduk. Çıkacağımız her maçı kazanmak için oynayacağız. Tüm kulvarlarda hedefimiz bu yıl de şampiyonluk olacak” ifadelerini kullandı.

“İDDİALI VE GÜZEL BİR SALONU TAKIMIMIZA KAZANDIRACAĞIZ”

Internasyonal standartlarda bir salonun inşasının gündemlerinde bulunduğunu söyleyen Başkan Eczacıbaşı, “Şu an için oldukça fazla detay vermek doğru olmaz fakat iddialı ve güzel bir salonu takımımıza kazandıracağız. İstanbul’a layık güzel bir salon ile yolumuza devam edeceğiz. Şu anda maçlarımızı oynayacağımız salonumuzun da bizim için oldukça kıymetli bulunduğunun altını çizmek gerekiyor. Burada birçok anımız var. Daha internasyonal standartlara haiz ve daha çekici bir spor salonu ile sizleri karşılamayı umuyoruz” diye konuştu.

“BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Voleybol haricinde başka bir spor branşında etkinlik planlarının olmadığını vurgulayan Faruk Eczacıbaşı, “Biz yönetim olarak kendimize hedef belirlediğimiz voleybol yolunda devam etmeyi düşünüyoruz. İyi bildiğimiz, iyi tanımladığımız bir alanı olabilecek en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Bildiğimiz işi halletmeye devam edeceğiz. Bizim işimiz voleybolda yapabileceğimizin en iyisini yapmak için çabalamak. O spor branşında olalım, burada da yer alalım diye bir kaygımız yok. O şekilde bir hedefimiz de yok. Eğer bu şekilde bir adım atacaksak; dünyanın en iyisini yapmayı hedefleyerek mevzunun üstüne gitmemiz gerekir diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Faruk Eczacıbaşı: Tüm kulvarda iddialı bir ekip kurduk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz