Melissa Vargas kafasını kameraya çarptı, yerden kaldı – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları’nı kimse durduramıyor. Olimpiyat elemelerinde çıkmış olduğu dördüncü maçta Arjantin’i 3-1 yenik eden Türkiye turnuvada üst üste 4, toplamda ise 19 maçlık yengi serisi elde etti. Mücadelede başhakemin iki ülkenin başantrenörlerini uyarması dikkat çekti.

5 İSİM ÇİFT SAYIYA ULAŞTI

Mücadelede Ebrar Karakurt ve Melissa Vargas 17’şer sayı ile oynadı. Kaptan Eda Erdem Dündar 15 sayı ile büyük katkı sağlamış oldu. Hande Baladın 12 sayı kaydederken Zehra Güneş 11 sayı buldu.

DURDURULAMIYOR

TÜRK DUVARI İŞ BAŞINDA

Arjantin karşısında 4 sette 15 blok ile damga vurduk. Bilhassa kaptan Eda Erdem 4 blok ile başı çekerken onu Ebrar Karakurt ve Zehra Güneş 3’er blok ile izledi.

Eda 4 blok
Ebrar 3 blok
Zehra 3 blok
Hande 2 blok
Elif 1 blok
Cansu 1 blok
Vargas 1 blok

Melissa Vargas kafasını kameraya çarptı, yerden kaldı

EBRAR’DAN ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA SEVİNÇ

İkinci sette 17-13 geriye düşen Filenin Sultanları’nda Ebrar Karakurt yüksek smaçta sayıyı rakibine blok-out yaptırarak buldu. Ebrar takımın enerjisini çoğaltmak için feryat çığlığa luk gösterisi yapmış oldu.

MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞÜ BİTİREMEDİK

Ulusal Ekip rakip seti kazanmaya 2 sayı uzaktayken milliler inanılmaz bir geri ödnüş sağlamış oldu. Skor 23-16 durumdayken üst üste bulduğumuz sayılarla 23-22’ye getirdik. Fakat rakip bulmuş olduğu üst üste sayılarla seti 25-22 kazanmıştır.

PROVEDEL’İN GOLÜ

ARJANTİN MOLA ALMAK ZORUNDA KALDI

Üçüncü sete fırtına benzer biçimde başlamış olan Filenin Sultanları skoru 4-0 yapınca rakip başantrenör mola almak mecburiyetinde bırakıldı. Mola dönüşü Türkiye yine sayı bularak seriyi 5-0’a çıkardı.

Melissa Vargas kafasını kameraya çarptı, yerden kaldı

HAKEM SANTARELLI’YI UYARDI

İki setin başlangıcında başhakem iki takımın kaptanlarını yanlarına çağırarak hem Arjantin hem de Türkiye başantrenörlerini uyarmalarını söylemiş oldu. Sahadaki kaptanımız Gizem Örge’ye başhakem Santarelli’ye sakin olması yönünde çağrıda bulunmuş oldu.

BAŞHAKEMDEN HATALI KARAR

Set sayısına 1 sayı uzakta olduğumuz anlarda başhakem file hatası sebebiyle sayıyı Arjantin’e verdi. Türkiye GDS isteyerek itraz etti. Saç teması file hatası olarak kabul edilmemesine karşın başhakem hatalı bir karar vererek sayıyı Arjantin’e verdi. Sonrasında ise milliler seti 25-15 kazanarak 2-1 öne geçti.

VARGAS KAMERAYA ÇARPTI

Dördüncü sette topu çıkarmak için kenara zıplayan Vargas, hızını alamayıp kameraya kafasını çarptı. Bir süre yerde yatan Melissa’yı ekip arkadaşları yerden kaldırdı. Vargas’ın ayağa kalkması sonrasında salondan alkış geldi. Yıldız isim başının arkasını tutarak oyuna devam etti.

Melissa Vargas kafasını kameraya çarptı, yerden kaldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz