Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Desteğimizi bir adım öteye taşıyoruz – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları bir tek başarılarıyla değil, Türk hanım voleyboluna destek veren işbirlikçileriyle de gücüne güç katmaya devam ediyor. İşte bu işbirlikçilerin başlangıcında da Türkiye’nin en süratli büyüyen resmi bahis platformu Misli geliyor.. 2020-2021 sezonundan bu yana, Sultanlar Ligi’nin isim sponsorluğunu sürdüren Misli, Türk voleyboluna olan destek kapsamını daha da arttırdı.

Yeni anlaşmanın imzaları atıldı

Misli, Milletler Ligi (VNL) ve Avrupa Şampiyonası’nda ilk altın madalyayı kazandıran, Cumhuriyet’in 100. yılına tüm Türkiye’nin gururu olan dünyanın 1 numarası, A Ulusal Hanım Ekibi’nın ve bununla birlikte Sultanlar Ligi Resmi Sponsorluğu’nu üstlendi. Türkiye Voleybol Federasyonu ile Misli içinde meydana getirilen yeni anlaşmanın imza töreni, dün Kemer Country Club’da düzenledi. Törene, Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Oktay, Erdoğan Demirören, TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Danışmanı Cengiz Zülfikaroğlu, Misli CEO’su Zafer Reisoğlu, A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi sporcuları Elif Şahin ve İlkin Aydın katıldı. Yeni sponsorluk anlaşmasının 2 senelik olduğu açıklandı.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Desteğimizi bir adım öteye taşıyoruz

Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a günün anısına hususi armağan ve plaket takdim etti.

Yıldırım Demirören: Branş ayırt etmeksizin Türk sporunu destekliyoruz

Demirören ailesi olarak senelerdir branş ayırt etmeksizin Türk sporunu desteklediklerini kaydeden Yıldırım Demirören, “Voleybola duyduğumuz sevgi ve ilgi, rahmetli babamız Erdoğan Demirören’in 1979 senesinde Ankara Pazarları Voleybol Takımını kurmasıyla başladı. Hepimiz de rahmetli babamızın spora verdiği desteği sürdürmeyi vazife bildik. Misli olarak hanımlarda ve erkeklerde basketbol ana sponsorlukları, Futbol Federasyonu lig ve isim sponsorlukları ile futbol kulüplerine olan desteğimizle, Türk sporuna elimizden gelen katkıyı sunmaya çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bugün ise başarılarıyla adını tüm dünyaya duyuran A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızın ve birbirinden kıymetli takımlarımızın yer almış olduğu Sultanlar Ligi’nin resmi sponsoru olarak, Türkiye’de son yıllarda hızla yükselen voleybol sporuna yarar sağlamaya devam etmenin heyecanını yaşıyoruz. İnanıyorum ki sporcularımızın üstün başarıları katlanarak sürecek ve Türk milletine daha nice sevinçler yaşatacaklar. Bu mühim iş birliğinin oluşumunda alın teri döken, başta Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’a, yönetim kurulu arkadaşlarına, alın teri döken tüm federasyon ve misli profesyonellerine teşekkür ediyor, iş birliğimizin Türk sporuna hayırlı olmasını arzuluyorum” ifadelerini kullandı.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Desteğimizi bir adım öteye taşıyoruz

‘Her birimize yaşattıkları gurur için kendilerine teşekkür ederim’

İmza törenindeki konuşmasına, 2 ay benzer biçimde kısa sürede Milletler Ligi ve Avrupa Şampiyonluğu elde ederek tarih yazan A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nı kutlayarak başlamış olan Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören şunları söylemiş oldu: “Ilk olarak bir Türk vatandaşı olarak, sahadaki mücadeleleri ve yürekleriyle elde ettikleri zaferlerle, her birimize yaşattıkları gurur için huzurlarınızda kendilerine teşekkür ederim. İlk ilkin Milletler Ligi’nde şampiyon oldular. Gene voleybol tarihimizde ilk kere ülkeler sıralamasında birinciliğe yükseldiler. Geçtiğimiz pazar günü gelen Avrupa Şampiyonluğu ile de Ulusal Takımın adını bir kez daha tarihe yazdırdılar. Başta Sayın Cumhurbaşkanımızın sonsuz destek ve yönlendirmeleri ile meydana getirilen yatırımlar olmak suretiyle, spor bakanlarımızın yoğun çabaları ve federasyon başkanımızın ekibiyle beraber nakış işler benzer biçimde uzun seneler süresince yapmış olduğu fedakâr çalışmaların neticesinde bu başarıların elde edildiğine inanıyorum. Bu kıymetli çalışmalara biz de Misli markamızla, 2020 yılından beri Sultanlar Ligi’ne isim sponsoru olarak elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Şimdi bu sürecimizi noktalarken, desteğimizi isim sponsorluğundan bir adım öteye taşıyor, bugün itibarıyla hem Sultanlar Ligi’nin hem de A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nın resmi sponsoru oluyoruz.”

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Desteğimizi bir adım öteye taşıyoruz

Mehmet Akif Üstündağ: Sultanlar Ligi dünyanın en iyisi

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Yıldırım Demirören ile Türk sporunda uzun seneler beraber yol yürüdüklerini ifade ederek, “Siz ve Misli ailesinin kıymetli temsilcileri dünya ve Avrupa şampiyonu olan güzel kızlarım ve kıymetli basın mensupları. Bu mühim günde bir arada olduğumuz için mutluluğumu belirtmek isterim. Ben ilk rahmetli Erdoğan Demirören ağabeyimizin hususi ödülünü almıştım. Kendisi ’Ne kadar güzel şeyler oluyor bu voleybolda, benim voleybola sevgim ayrı’ demişti. Ilk olarak Demirören ailesine Türk sporuna verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Anlaşmamızın Türk voleyboluna hayırlı ve uğurlu olmasını arzuluyorum” diye konuştu.

‘Hedefimiz bu kez olimpiyat kürsüsüne çıkmak’

Başkan Üstündağ ek olarak, Misli’nin Sultanlar Ligi’nde son üç yılda isim sponsoru olarak büyük bir destek verdiğini hatırlatarak sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bu anlaşmayla Misli hem Sultanlar Ligi’ne hem de A Ulusal Hanım Voleybol Takımımıza resmi sponsor olarak destek verecek. Sultanlar Ligi dünyanın en iyi hanım voleybol ligi. Bu yıl CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finali’nde iki Türk takımının final oynaması bunun en büyük kanıtı oldu. Türk spor tarihinde bir ilktir. Geldiğimiz noktada son Avrupa şampiyonunu, son dünya şampiyonunu ve son Olimpiyat şampiyonunu yenmiş bir takımımız var. Önümüzde Olimpiyat seçmeleri var. Kesinlikle olimpiyatta olacağız, daha ilkin de Olimpiyatlarda savaşım etmiştik. Hedefimiz bu kez kürsüye çıkarak son iki şampiyonluğumuzda yaşattığımız mutluluğu milletimize yeniden yaşatmak” dedi.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Desteğimizi bir adım öteye taşıyoruz

‘Bizlere inanmaya devam edin’

2023 sezonunda yoğun bir programa haiz olan ve mayıs ayında başlamış olan maratonla, Filenin Sultanları ilkin Milletler Ligi arkasından da Avrupa Şampiyonası’nda boy göstermiş ve zamanı şampiyonluklar yaşamıştı. A Hanım Ulusal Takımımız için macera hemen hemen bitmedi… Olimpiyat elemeleri için cuma günü Japonya’ya uçacak Ay-Yıldızlılar’da 21 yaşındaki başarı göstermiş pasör Elif Şahin ve 23 yaşındaki başarı göstermiş smaçör İlkin Aydın dün meydana gelen imza törenine katıldı ve açıklamalarda bulunmuş oldu. İlkin Aydın: “Bu zamana kadar bizlere inanan, emek veren her insana oldukca teşekkür ediyoruz. Türkiye’de güzel bir noktayı temsil ettiğimizi düşünüyorum ve daha yeni başlıyoruz. Başarımızın katlanarak devam edeceğine inanıyorum. Seneye olimpiyatlarda da kürsü için oynayacağız. Bizi izlemeye ve bizlere inanmaya devam edin, görkemli bir ekip geliyor” derken, Elif Şahin ise “Her insana teşekkürler. Desteğinizi daima hissettirdiğiniz için, bu gururu ülkemize yaşattığımız için oldukca mutluyuz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz