Misli’den voleybola tam destek – Voleybol Haberleri

Türkiye’nin en süratli büyüyen resmi bahis platformu Misli, Türk hanım voleyboluna desteğini artırıyor. 2020-2021 sezonundan itibaren Sultanlar Ligi’nin isim sponsoru olan Misli, Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzaladığı sözleşme kapsamında Sultanlar Ligi resmi sponsorluğu ve A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi resmi sponsoru olarak Türk hanım voleybolunun tarafındaki güç olmaya devam ediyor.

Kemer Country Club’da düzenlenen imza törenine Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Oktay, Erdoğan Demirören, TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Danışmanı Cengiz Zülfikaroğlu, Misli CEO’su Zafer Reisoğlu, A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi sporcuları Elif Şahin ve İlkin Aydın katıldı.

Misliden voleybola tam destek

YILDIRIM DEMİRÖREN: SULTANLAR LİGİ VE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI’NIN RESMİ SPONSORU OLUYORUZ

Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, bir ilki gerçekleştirerek Avrupa şampiyonu olan Türkiye A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nı kutlayarak, şu ifadeleri kullandı:
“Ilk olarak bir Türk vatandaşı olarak, sahadaki mücadeleleri ve yürekleriyle elde ettikleri zaferlerle, her birimize yaşattıkları gurur için huzurlarınızda kendilerine teşekkür ederim. İlk ilkin Milletler Ligi’nde şampiyon oldular. Gene voleybol tarihimizde ilk kere ülkeler sıralamasında birinciliğe yükseldiler.

Geçtiğimiz pazar günü gelen Avrupa şampiyonluğu ile de Ulusal Takımın adını bir kez daha tarihe yazdırdılar. Başta Sayın Cumhurbaşkanımızın sonsuz destek ve yönlendirmeleri ile meydana getirilen yatırımlar olmak suretiyle, spor bakanlarımızın yoğun çabaları ve federasyon başkanımızın ekibiyle beraber nakış işler benzer biçimde uzun seneler süresince yapmış olduğu fedakâr çalışmaların neticesinde bu başarıların elde edildiğine inanıyorum. Bu kıymetli çalışmalara hepimiz de Misli markamızla, 2020 yılından beri Sultanlar Ligi’ne isim sponsoru olarak elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Şimdi bu sürecimizi noktalarken, desteğimizi isim sponsorluğundan bir adım öteye taşıyor, bugün itibarıyla hem Sultanlar Ligi’nin hem de A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nın resmi sponsoru oluyoruz.”

Misliden voleybola tam destek

“DEMİRÖREN AİLESİ OLARAK BRANŞ AYIRT ETMEKSİZİN TÜRK SPORUNU DESTEKLİYORUZ”

Demirören ailesi olarak senelerdir branş ayırt etmeksizin Türk sporunu desteklediklerini kaydeden Yıldırım Demirören, “Voleybola duyduğumuz sevgi ve ilgi, rahmetli babamız Erdoğan Demirören’in 1979 senesinde Ankara Pazarları Voleybol Takımını kurmasıyla başladı.

Hepimiz de rahmetli babamızın spora verdiği desteği sürdürmeyi vazife bildik. Misli olarak hanımlarda ve erkeklerde basketbol ana sponsorlukları, Futbol Federasyonu lig ve isim sponsorlukları ile futbol kulüplerine olan desteğimizle, Türk sporuna elimizden gelen katkıyı sunmaya çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bugün ise başarılarıyla adını tüm dünyaya duyuran A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızın ve birbirinden kıymetli takımlarımızın yer almış olduğu Sultanlar Ligi’nin resmi sponsoru olarak, Türkiye’de son yıllarda hızla yükselen voleybol sporuna yarar sağlamaya devam etmenin heyecanını yaşıyoruz. İnanıyorum ki sporcularımızın üstün başarıları katlanarak sürecek ve Türk milletine daha nice sevinçler yaşatacaklar.

Bu mühim iş birliğinin oluşumunda alın teri döken, başta Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’a, yönetim kurulu arkadaşlarına, alın teri döken tüm federasyon ve misli profesyonellerine teşekkür ediyor, iş birliğimizin Türk sporuna hayırlı olmasını arzuluyorum” diye konuştu.

ÜSTÜNDAĞ: MİSLİ, BUGÜN İTİBARIYLA SULTANLAR LİGİ VE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMIMIZIN SPONSORU OLDU

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Yıldırım Demirören ile Türk sporunda uzun seneler beraber yol yürüdüklerini ifade ederek, “Siz ve Misli ailesinin kıymetli temsilcileri dünya ve Avrupa şampiyonu olan güzel kızlarım ve kıymetli basın mensupları. Bu mühim günde bir arada olduğumuz için mutluluğumu belirtmek isterim.

Misliden voleybola tam destek

Ben ilk rahmetli Erdoğan Demirören ağabeyimizin hususi ödülünü almıştım. Kendisi ‘Ne kadar güzel şeyler oluyor bu voleybolda, benim voleybola sevgim ayrı’ demişti. Ilk olarak Demirören ailesine Türk sporuna verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Misli ile imzasını atacağımız törende dünyanın en iyi ligi misli.com Sultanlar Ligi. Avrupa’da son oynanan şampiyonada 2 Türk takımının oynaması Türk spor tarihinde bir ilktir. Paydaşlardan söz ediyorum ki bu paydaşlar sponsorlarımız ve kulüplerimiz. Bugün Sultanlar, final oynayıp da şampiyon olamadığımız yerde şampiyonluk elde ettiler. Geldiğimiz noktada son olimpiyat, Avrupa ve dünya şampiyonunu yeniyorsunuz. Bu zaferi elde eden Sultanlar, ‘Türk voleybolunda sırada ne var’ diye sorulduğunda ne var ise zirveye talibiz diyorlar. Olimpiyat elemesi oynanacak ve yüzde yüz olimpiyatlarda yer alacağız.

Bu Avrupa Şampiyonası’nda bayrağımızı göndere çekilip İstiklal Marşımız okunurken yaşanmış olan duygunun fazlaca güzel bulunduğunu belirtmek isterim. Bu zaferler elde edilirken de sponsorların desteğini unutmayacağız. Misli, bugün itibarıyla Sultanlar Ligi ve A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızın sponsoru oldu. Destekleri daha çok almanın mutluluğunu sizlerle yaşıyoruz. Ben ve ekibim güzel işler halletmeye çaba ediyoruz. Bu iş birliğinin Türk voleyboluna, Türk sporuna hayırlı olmasını arzuluyorum. Sıradaki olimpiyatlarda bu mutluluğu ülkeye yaşatmanın gayretini vereceğiz. Tüm paydaşlarımızla gurur duyuyorum. Sayın Demirören size ve ekibinize de şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Meydana getirilen açıklamaların peşinden Demirören Tüm ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a günün anısına hususi armağan ve plaket takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz