Melissa Vargas ve Filenin Sultanları sosyal medyanın zirvesine çıktı – Voleybol Haberleri

Toplumsal medya çözümleme şirketinin yapmış olduğu ölçümlemelere gore, 15 Ağustos’ta başlamış olan ve 3 Eylül’de Sırbistan – Türkiye final müsabakası ile biten Avrupa Hanımefendiler Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan Filenin Sultanları, toplumsal medyada 1 milyonun üstünde konuşuldu.

Melissa Vargas ve Filenin Sultanları sosyal medyanın zirvesine çıktı

Toplumsal medya çözümleme şirketi Teleskop APP’in verilerinde, şampiyona süresince milliler ile ilgili dijital platformlarda ortalama 1 milyon 500 bin emsalsiz içerik üretildi. Twitter’da (X) 1 milyon 327 bin 247, Instagram’da 16 bin 568, video platformlarında 11 bin 204 emsalsiz içerik oluşurken, online haber platformlarında ise 50 binin üstünde haberle Filenin Sultanları, Türkiye’nin gündeminde yer aldı.

Vargas toplumsal medyanın da yıldızı

Finalde 41 sayıyla şampiyonanın en kıymetli oyuncusu ödülüne layık görülen Melissa Vargas, toplumsal medyanın da yıldızı oldu. Vargas, şampiyona süresince 307 bin emsalsiz içerikle CEV 2023’ün en oldukca konuşulan adı oldu. Vargas’ı 293 bin içerikle Ebrar Karakurt, 80 bin içerikle Gizem Örge takip etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz