KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin ana sponsoru oldu – Voleybol Haberleri

Türkiye Voleybol Federasyonu ve KFC Türkiye’nin düzenlemiş olduğu imza töreni, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve İŞ Besin Grup CEO’su Feliks Boynuinceoğlu’nun ev sahipliğinde 5 Eylül Salı günü TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi. Meydana getirilen anlaşmayla Bayanlar Voleybol 1. Ligi, 2023 – 2024 sezonunda KFC Bayanlar Voleybol 1. Ligi olarak anılacak.

KFC Türkiye ile gerçekleşen iş birliğiyle ilgili Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söylemiş oldu: “Türk voleybolu için gene zamanı günler yaşıyoruz. Türk voleybolunun her geçen gün neler yaptığını ve geldiği noktayı görüyoruz. Türk voleybolu hepimizin gururu olmaya devam ediyor. Dünya 1 numarası olan Filenin Sultanları, Avrupa Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı yenik ederek tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonu oldu. Sırada Türkiye’nin ve Türk voleybolunun gururlanacağı hangi organizasyon var ise hedef o organizasyonda zirvede olmak. Hedefimiz, Paris’te düzenlenecek Olimpiyat Oyunları’na katılmak ve aşama elde etmek. Bunu meydana getirecek güçteyiz. Türk voleybolun elde etmiş olduğu bu başarılarda oldukca büyük emekler var. Tüm sponsorlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün burada KFC Türkiye ile yaptığımız ile iş birliğiyle Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nin isim sponsoru oldu. Başta İŞ Besin Grup CEO’su Feliks Boynuinceoğlu olmak suretiyle tüm KFC Türkiye ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.”

KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin ana sponsoru oldu

Avrupa Voleybol Şampiyonası’ndan şampiyonlukla dönen Hanım Ulusal Voleybol Takımını kutlayarak sözlerine süregelen İŞ Besin Grup CEO’su Feliks Boynuinceoğlu konuşmasında “Federasyonumuzun ve kulüplerimizin kıymetli emekleri neticesinde voleybol branşında dünya genelinde elde edilmiş başarılarla gurur duyuyoruz. Ülkemizin voleyboldaki başarılarının artarak devamı için tüm liglerimizde savaşım eden kulüp ve sporcuların desteklenmesinin önemine inanıyoruz. Bu motivasyon ve inançla, İŞ Besin olarak KFC markamızla ülke sporunu ve sporcularımızı desteklemek adına rekabetin ve heyecanın her geçen gün arttığı Bayanlar Voleybol 1. Ligi’ne sponsor olarak bu yolda bir adım attık. Bayanlar Voleybol 1. Liginin, voleybolumuzun geleceğini şekillendiren mühim bir lig bulunduğunun farkındayız. Bugün, burada atacağımız imzalarla, voleybolun büyük hedeflerine ve gelecekte elde edilecek başarılarına katkıda bulunmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. ‘Kendinin en iyisi olmak’ ve ‘fark yaratmak’ KFC markamızın temel değerlerindendir. Bu iş birliğiyle voleybolcularımızın kendi örneksiz kabiliyetlerini ortaya çıkarmalarına, başarılarıyla fark yaratmalarına, tüm kız çocuklarına ve genç bayanlara esin vermelerine destek olmak istiyoruz. Bu iş birliğini mümkün kılan kıymetli Başkanımıza, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun tüm çalışanlarına ve alın teri döken her insana teşekkür ederim. İş birliğimizin, KFC Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde yer edinen tüm kulüplere ve voleybol camiasına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin ana sponsoru oldu

İmzaların atılmasının arkasından Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, ülke hanım voleyboluna katkılarından dolayı KFC Türkiye’ye teşekkürün arkasından hazırlanan plaketi armağan ederken, İŞ Besin Grup CEO’su Feliks Boynuinceoğlu Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a günün anısına tasarlanan hediyeyi takdim etti. KFC Türkiye genç sporcuları destekleme yolunda, toplantıya katılan basın mensupları adına, bugünün anısına Ankara TVF Spor Lisesi’ne bağışta bulunmuş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz