Kuntz’tan Melissa Vargas açıklaması: Erkek kardeşi var mı? – Voleybol Haberleri

Filenin Sultanları, Brüksel’de unutulmaz bir başarı elde ederek tarihinde ilk kez Avrupa şampiyonu oldu. A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nda Melissa Vargas performansıyla adından söz ettirdi.

Bugün yurda dönen Filenin Sultanları, havalimanında coşkuyla karşılandı.

PİLOTTAN SULTANLARA JEST

Belçika’dan İstanbul’a gelmek için uçağa binen Filenin Sultanları, pilotun jestiyle karşılaştı. Yolculara meydana getirilen anonsta: “Oldukca mühim konuklarımız var. Dün gene bayrağımızı gururla dalgalandıran Cumhuriyetimizin 100. senesinde tüm Türkiye’yi sevince boğan Türk kadının enerjisini bir kez daha gösteren Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları hanım voleybol ulusal takımımız bizlerle… Oraya koyduğunuz karakter, azim ve mücadeleyle Türk gençliğine örnek oldunuz. Başarılarınız ile 85 milyonu gururlandırdınız” ifadeleri kullanıldı. O anlarda yolcular büyük alkış ile voleybolculara destek verdi.

Kuntztan Melissa Vargas açıklaması: Erkek kardeşi var mı

VARGAS’IN YILI

Sezonu Çin’de açan Vargas şampiyonluk yaşayarak Ocak ayında Fenerbahçe’ye döndü. Sarı-lacivertli takımla Sultanlar Ligi şampiyonluğunu elde eden Vargas, Türk ulusal ekibi ile ilk kez VNL’de sahneye çıktı. Milletler Ligi’nde şampiyon olan Filenin Sultanları’nda Melissa Vargas MVP seçildi. Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı devirirken Vargas 41 sayı atarak inanılması güç bir başarı elde etti.

KUNTZ: ACABA ERKEK KARDEŞİ VAR MI?

A Ulusal Ekip Teknik Direktörü Stefan Kuntz, performansıyla adından söz ettiren Melissa Vargas hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Kuntz, “Melissa Vargas’a sormak lazım, acaba adam kardeşi var mı?” dedi.

Kuntztan Melissa Vargas açıklaması: Erkek kardeşi var mı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz