Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları’na tebrik – Voleybol Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika’da düzenlenen 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı finalde 3-2 yenerek Avrupa Şampiyonu olan A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızı yayımladığı mesajla kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “2023 CEV Avrupa Şampiyonu olarak hepimize büyük bir gurur yaşatan A Millî Hanım Voleybol Takımımızı, Filenin Sultanları’nı canıgönülden kutlama ediyorum.”

Bakan Bak’tan Filenin Sultanları için kutlama mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Belçika’da düzenlenen 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı finalde yenerek Avrupa şampiyonu olan A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nı yayımladığı mesajla kutladı. Bakan Bak, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“A Ulusal Hanım Voleybol Takımımız gene tarih yazdı. Milletler Ligi şampiyonluğunun arkasından Dünya ‘1’ numarası olarak katılmış olduğu 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı finalde yenerek Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları’nı yürekten kutlama ediyorum. Hem kulüpler hem de ulusal ekip düzeyinde Türkiye’nin ‘Voleybol ülkesi’ olmasında alın teri döken sporcu, teknik kurul, yöneticiler ve sporseverleri kutluyorum. Avrupa şampiyonu olarak bizleri gururlandıran A Ulusal Hanım Voleybol Takımımızın başarılarının devamını temenni ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz