Türkiye Voleybol Federasyonu’na yeni sponsor! İmzalar atıldı – Voleybol Haberleri

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Puma ile 3,5 senelik ulusal takımlar resmi forma sponsorluğu anlaşmasına imza attı. TVF Burhan Felek Spor Salonu’nda düzenlenen törene TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Puma Orta Doğu Genel Müdürü Taner Seyis, ulusal voleybolcular Eda Erdem Dündar, Kübra Akman, Adis Lagumdzija, Efe Bayram ve davetliler katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşmasından dolayı mutluluğunu dile getiren TVF Başkanı Üstündağ, “Zamanı bir günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı fazlaca mutluyuz. Türk voleybolu bu yıl üç turnuvada savaşım etti ve üçünde de şampiyon oldu. Yolumuz uzun. U19 Kız Ulusal Ekibi, Japonya’yı 3-0 yenerek finale çıktı. Sadece gece depremle de üzüldük. İnşallah bu son olur. Türk voleybolu her geçen gün paydaşlarıyla büyüyor. Dünyada ve Avrupa’da mühim başarılar elde ediyor. Bugüne dek asla ilk sırada yer almadık. ABD’yi yenerek hem ilk sırayı aldık hem de şampiyon olduk. Paydaşlarımızın alın terini göz ardı edemeyiz. Onlara teşekkür ediyorum. Uzun vadeli bir iş birliği yapmak bizim için fazlaca mühim. O yıl bu yıl, kupalar bizimle. Ben bu başarıları daha ilkin söylediğimde inananlar, inanmayanlar vardı. İnanmak fazlaca mühim. Paydaşlarımızın verdiği destekten ve teknik kadronun gözlerinden bu inancı okuyordum. İnanıyorum ki daha büyük başarılara imza atacağız. Ben inanıyorum ki adam ve hanım ulusal takımlarımız el ele olimpiyatlara katılacak” ifadelerini kullandı.

“BEN İSTİYORUM Kİ TÜRKİYE BİR SPOR ÜLKESİ OLARAK İFADE EDİLSİN”
Türk voleybolunda bugünü kurtarmak için iş yapmadıklarını aktaran Üstündağ, şunları kaydetti: “Türkiye voleybol ülkesi söylemi fazlaca mutluluk verici fakat ben isterim ki Türkiye bir spor ülkesi olarak ifade edilsin. Puma, Türk voleybol ailesi içinde olmak istedi. İş birliği yaptığımız yol arkadaşlarımızla görüşmelerimiz fazlaca uzun sürmez, derhal el sıkıştık. Bu şekilde bir süreç yaşadık. Kandırmadık, samimi olduk.”

TANER SEYİS: KISA VADELİ DEĞİL, 3,5 YILLIK ANLAŞMA İMZALANDI
Fazlaca heyecanlı ve mutlu olduklarını belirten Taner Seyis, “Hakkaten fazlaca büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. Kısa vadeli değil, 3,5 senelik antak kalma imzalandı. Puma ailesinin gurur ve mutluluk duyduğunu düşünüyorum. Bizi kabul etmeleri fazlaca büyük bir onur. Sporcularımıza gönülden inanıyoruz. Genç nesillere esin vererek bunu başarıyoruz” diye konuştu.
A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi kaptanı Eda Erdem Dündar ise tasarlanan yeni formaların güzel bulunduğunu ve siyah formayı tüm takımın fazlaca beğendiğini söylemiş oldu.
Türkiye Voleybol Federasyonuna yeni sponsor İmzalar atıldı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz