TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan teşekkür mesajı – Voleybol Haberleri

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nın 2023 FIVB Milletler Ligi’nde elde etmiş olduğu zamanı başarısı sonrası duygu ve düşüncelerini içeren bir teşekkür mesajı yayımladı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağdan teşekkür mesajı

TVF Başkanı Üstündağ’ın teşekkür mesajı şu şekilde:

“Voleybol ailesi olarak büyük bir emek ve adanmışlıkla çıkılan yolculuğun mühim bir adımını atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Adım diyorum zira bizim yürüyeceğimiz yol uzun. Şu sebeple ülkemizin çocuklarına daha fazlaca ışık olmamız, çocuklarımıza daha fazlaca cesaret vermemiz, gençlerimizi başarabileceklerine daha fazlaca inandırmamız ve halkımızı daha fazlaca gururlandırmamız lazım. Bugün başka ufaklıklara hayal ettirebilmek için daha çok hayaller kuran, aynı yollardan geçmiş, aynı hayallere inanan sporcular, antrenörler, aileler, kulüpler, hakemler, sponsorlar, federasyon çalışanları ve taraftarlardan oluşan büyük bir ailenin başkanıyım. Voleybol açısından zamanı bir süreci yaşadığımızın farkındayım ve bugüne dek yürüdüğümüz yolu düşününce de ailemizle gurur duyuyorum. Biz voleybol ailesi olarak bir hikâye yazıyoruz. Bugün çalışmanın, emek vermenin, üretmenin gücüne fazlaca daha çok inanıyorum. Aileler birbirine teşekkür etmez sarılarak kutlar biliyorum fakat tüm kalbimle teşekkür ederim ilgileri ve sevgileriyle bizleri hiçbir vakit yalnız bırakmayan, desteklerini asla esirgemeyen Cumhurbaşkanımız ve devlet büyüklerimiz, Teşekkür ederim kızlarım, Teşekkür ederim çocuklarım, Teşekkür ederim çocuklarını elinden tutup salonlara götürmüş olan anne babalarım, Teşekkür ederim beraber hayal kurduğumuz ekip dostlarım, Teşekkür ederim sporcuları yetiştiren kulüplerim, Teşekkür ederim sporcuları büyüten antrenörlerim, Teşekkür ederim adil kararlar veren yargıcı dostlarım, Teşekkür ederim sponsordan öte yol dostlarım, Teşekkür ederim fedakârca çalışan emek verme dostlarım, Teşekkür ederim salonları dolduran, tv karşısında dualarıyla takımlarımızı izleyen taraftarlarım. Hep birlikte çalıştık, hep birlikte emek verdik, hep birlikte inandık ve hep birlikte kazandık.

Bu ülke insanına cesaret verdiniz, bu ülke çocuklarına inandınız, ufak evlatların hayatlarını değiştirdiniz, hanımlarımıza ümit oldunuz, emekle, planla, azimle hayallere ulaşılacağını gösterdiniz. Bu yolu fedakarlıkla, coşkuyla, bitmeyen bir iştahla yürüdüğümüz için bu büyük ailemizle gurur duyuyorum ve seneler sonrasında da gurur duyacağım. Aynı iştahla, aynı heyecanla ve istekle daha fazlası için çalışacağımızı bildiğim için teşekkür ederim, zira, bizim yürüyeceğimiz yol uzun, hayallerimiz sonsuz. Yolumuz açık heyecanımız daim olsun.”

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağdan teşekkür mesajı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz