Pro Beach Tour’un isim sponsoru belli oldu – Voleybol Haberleri

Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği yaparak Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi sponsoru olan Bioderma, Türk voleyboluna olan desteğine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’de sporun destekçisi dermokozmetik markası Bioderma, plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan anlaşmayla beraber 1 yıl süresince turnuva “Bioderma Pro Beach Tour” adıyla düzenlenecek.

Pro Beach Tour’un isim sponsoru olan Bioderma hem sporun ve sporcunun gelişimine ve başarısına, hem de güneşin zararı dokunan ışınlarına ve cilt kanseri riskine karşı cilt sağlığına dikkati çekiyor. Photoderm ile güneşin zararı dokunan ışınlarına karşı cildi güçlendiriyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ anlaşmayla ilgili şunları söylemiş oldu:
“2021 yılından bu yana Voleybol Ulusal Takımlar resmi sponsoru olan Bioderma ile olan iş birliğimizi bir üst seviyeye taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bioderma benzer biçimde dünyanın önde gelen markasının; Türk voleybolunu desteklemesi, yanımızda olması hepimiz için gurur verici. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafınca düzenlenen plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un adı artık Bioderma Pro Beach Tour olacak. NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak başta olmak suretiyle tüm NAOS ailesine plaj voleyboluna verdikleri destek için teşekkür ediyorum.”

NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak ise sponsorlukla ilgili şunları aktardı:
“Türkiye’de sporu desteklemek için çalışmalara başladığımızda hakkaten oldukça heyecanlanmıştık. Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’ni desteklemek, Türkiye’yi ileriye taşıyacak genç ve başarı göstermiş oyuncuların yanında olarak bu büyük heyecanın bir parçası olmak bizim için tanım edilemez bir duygu. Şimdi mutabık olmamıza bir yenisini daha ekliyoruz bu sebeple cildi güneşin zararı dokunan ışınlarından korumanın ne kadar mühim bulunduğunu biliyoruz ve buna bağlı olarak plaj voleybolu turnuvası Pro Beach Tour’un isim sponsoru oluyoruz. Hep birlikte plaj voleybolunda da başarılar elde etmek için çalışacağız. Sporun her alanında gelecek vaad eden ve başarılarıyla bizleri gururlandıran sporcularımızın yanında olacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz