Eda Erdem Dündar’dan ses getiren açıklamalar! Melissa Vargas itirafı – Voleybol Haberleri

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nda kaptan Eda Erdem Dündar ve başantrenör Daniele Santarelli suskunluğunu bozdu. FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin final etabında İtalya ile karşı karşıya gelecek A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nda Eda Erdem Dündar’ın açıklamaları ses getirdi.

TEKLİF YAPILDI

Kaptan Eda Erdem Dündar, Melissa Vargas ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Daniele Santarelli ise takımın son durumu hakkında konuştu. İşte ayrıntılar…

Başantrenör Daniele Santarelli, İtalya maçına dair şu açıklamayı yapmış oldu:

“İtalya maçı bizim için zor geçecek. Dünyanın en iyi sekiz ekibi içinde olduğumuz için oldukca mutluyuz. Rakibimiz İtalya oldukca oldukca kuvvetli bir ekip. Oyuncuları değişse de kaliteleri devamlı oldukça yüksek. Bugüne dek turnuvada iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum. Üç hafta süresince oldukca iyi çalıştık. Birçok maçı çevirdik, doğal olarak bazen en iyi oyunumuzu sergilemedik fakat oldukça düzgüsel. Bu daha ilk yazımız. Teksas’a gittiğimizde en iyi voleybolumuzu oynayabiliriz. Dünyanın en iyi takımlarına karşı oynayacağız.”

Neriman Özsoy’la ilgili konuşan Daniele Santarelli, “Tüm taraftarlar bana Neriman’ı soruyor. Onunla konuştum. Bana ulusal takımın gösterdiği performanstan oldukca memnun bulunduğunu söylemiş oldu. Şimdi ulusal takıma geri dönüyor fakat artık yaşı dolayısıyla ulusal takımda yer alamayacağından dolayı mutsuz. Onu anlayabiliyorum şu sebeple bu takıma daha çok şey katmak istiyordu” dedi.

Eda Erdem Dündardan ses getiren açıklamalar Melissa Vargas itirafı

“BELİNDE KÜÇÜK BİR PROBLEM VAR”

Kübra Akman’ın durumuna dair Daniele Santarelli, “Kübra Akman’a gelecek olursak daha değişik bir durumdan söz edebiliriz. Belinde minik bir sorun var. Onunla tertipli olarak konuşuyorum. Bana bakılırsa oldukca iyi bir oyuncu. Yazın ilk bölümünde iyileşip böylelikle daha iyi bir halde sahalara geri dönecek” ifadelerini kullandı.

Eda Erdem Dündardan ses getiren açıklamalar Melissa Vargas itirafı

EDA ERDEM DÜNDAR: GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTI

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nın kaptanı Eda Erdem Dündar da açıklamalarda bulunmuş oldu. TRT Spor’a konuşan tecrübeli voleybolcu, “Bu yıl yeni bir yapılanmaya geçtik. Yeni bir ekiple çalışıyoruz, kadroda değişimler var. Melissa Vargas’ın gelmesi gücümüze güç kattı, saldırı opsiyonlarımız arttı” dedi.

FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki performanslarına dair Eda Erdem Dündar, “Grup aşamasını üçüncü sırada bitirmek önemliydi. Güzel bir şey, sıralamada fark yaratıyor fakat maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Finallerde de iyi oynayan kazanacak” açıklamasını yapmış oldu.

Eda Erdem Dündardan ses getiren açıklamalar Melissa Vargas itirafı

Daniele Santarelli’yle uyum problemi yaşamadıklarını vurgulayan Eda Erdem Dündar, “Yeni bir sistemimiz var. Bence Daniele Santarelli olan uyumumuzu oldukca kısa sürede atlattığımızı düşünüyorum. Onun pozitif enerjisi takıma yansıyor. Motivasyonumuz oldukça yüksek. İlk hedef finalleri başardık, devamında ikinci hedefimiz İtalya’yı geçmek. O yüzden hepimiz tamamıyla maça odaklanmış durumda ve inşallah yeneceğiz diye konuşuyoruz. Bakalım doğal olarak sahada oynanmadan maç kazanılmıyor” diye konuştu.

İtalya maçına dair değerlendirmede bulunan Eda Erdem Dündar, “Hepimiz heyecanlı, oldukca fazla ortadan oynayan ve bir numaradan atak meydana getiren bir ekip. Buna yönelik çalışıyoruz. Her insanın ilgisi, odağı bunun üstünde. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Şu an hepimiz bu maçı düşünüyor” ifadelerini kullandı.

İMZASI AN MESELESİ

Eda Erdem Dündardan ses getiren açıklamalar Melissa Vargas itirafı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz