Neslihan Demir Güler veda etti – Voleybol Haberleri

CEV Şampiyonlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank’ta Genel Menajer Neslihan Demir Güler ile yollar ayrıldı.

İŞTE KULÜPTEN AÇIKLAMA

“Türk spor tarihinin en büyük efsanelerinden önde gelen ve 2020’den bu yana Genel Menajerlik pozisyonunda kulübümüze hizmet eden Sevgili Neslihan Demir Güler ile vedalaşıyoruz.

BONSERVİSİ BELLİ OLDU

Ustalaşmış sporculuk kariyerinde de 2002-06 ve 2009-10 sezonlarında VakıfBank formasını giyen, Türk voleybolunun ‘Demir Leydi’si Neslihan Demir Güler, genel menajerliği döneminde kulübümüz ile Türkiye, Avrupa ve dünya şampiyonlukları yaşadı.

Gerek sporculuk gerekse yöneticilik döneminde Ailemize büyük katkılarda bulunan Neslihan Demir Güler’e, sarı-siyahlı renklere verdiği tüm hizmetler için teşekkür eder, gelecek hayatında mutluluklar diliyoruz.”

KUPA 8. KEZ TÜRKİYE’DE

Türk takımları, Hanımefendiler CEV Şampiyonlar Ligi’nde 8. kez şampiyonluğa ulaştı. Son yıllarda meydana getirilen yatırımların meyvesini alan hanım voleybolu, 2011’den bu yana 8. Şampiyonlar Ligi kupasını elde etti.

TBF’DEN OLAY KARAR!

İlk olarak 2011 sezonunda VakıfBank’ın almış olduğu Şampiyonlar Ligi kupası, sonrasında 6 kez daha Türk takımlarının müzesine girdi. Bu süreçte VakıfBank, 6 kez kupayı alarak en fazla şampiyonluk kazanan Türk ekip oldu. Birer kez de Fenerbahçe ile Eczacıbaşı bu organizasyonda şampiyonluğa ulaştı.

VakıfBank, 2011, 2013, 2017, 2018 ve 2022’de, Fenerbahçe 2012, Eczacıbaşı ise 2015’te kupayı kaldırma sevincini yaşadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz