Fenerbahçe’nin gözde isminden transfer sözleri – Voleybol Haberleri

Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet’in 2024-2025 sezonu için ekibine katmayı düşündüğü iddia edilen Polonyalı pasör Joanna Wolosz yeni kulübüyle 1 senelik sözleşme yaptıktan sonrasında açıklamalarda bulunmuş oldu.

RESMEN DUYURDU

SÖZLEŞMESİ YENİLENDİ

Son Dünya Şampiyonu Imoco Volley Conegliano, ekip kaptanı Joanna Wolosz ve tecrübeli libero Monica De Gennaro ile sözleşme yenilediğini deklare etti. Kulüpten meydana getirilen sözleşme yenileme duyurusunda iki isme görüşleri soruldu ve yıldız oyuncularla mini bir röportaj gerçekleştirildi.

Fenerbahçenin gözde isminden transfer sözleri

‘BAŞKA SEÇENEKLERİ DÜŞÜNMEDİM’

Fenerbahçe’nin ilgilenilmiş olduğu adlardan kabul edilen Joanna Wolosz: “Yedinci sezonumda Conegliano’da kalacağım için oldukca mutluyum, bu formayı giymek daima bir onur ve mutluluktur. Kulüp her yıl hep yüksekleri hedefliyor ve bunun daima iddialı olması hakkaten hoşuma gidiyor bu yüzden bu yıl da kalmaya karar vermek oldukca kolaydı, başka seçenekleri asla düşünmedim. Burası benim evim, Prosecco DOC Imoco benim takımım ve ekip dostlarımla beraber bu kulübün tarihinde mühim sayfalar yazmaya devam etmek isterim.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçenin gözde isminden transfer sözleri

‘HERKES BİZİ YENMEK İSTİYOR’

Takımın bir parçası olduğundan mutlu bulunduğunu ifade eden Joanna: “Kendimi iyi hissettiğim bir yer, ikinci evim oldu diyebilirim, Conegliano’da asla problem yaşamadım ve daima rahat hissediyorum, hedeflerini daima sevdiğim kadar yükseğe çıkaran modelde bir organizasyon var: Her yıl, daima yeni motivasyonlara ve büyük hedeflere haiz olmak. Oyuncu grupları değişmiş olur fakat hırslar değişmez ve bu her yıl aynı şevk ve rekabet etme arzusuyla tekrardan adım atmak için daima büyük bir teşviktir. Hepimiz bizi yenmek istiyor fakat biz bu yıl olduğu şeklinde devam edip üst sıralarda yer aldığımızı kanıtlamak istiyoruz. Bu üzerimizde baskı oluşturuyor sadece bu, güzel hikayeyi devam ettirmek için her günümüzü vermeye iten pozitif yönde bir baskı. Saha haricinde burada gerçek dost olan insanları, taraftarları, kulübü, evlatları, ekibi ve ekip dostlarını seviyorum, hala bu gerçekliğin bir parçası olmak mükemmel.” şeklinde görüşlerini paylaştı.

SÜRPRİZ GELİŞME

‘ÇILGIN BİR TUTKU VARDI’

“Hayranlarımıza teşekkürümüzü anlatacak söz yok, onlar muhteşem. Yeni biten bu playofflarda hem deplasmanda hem de Palaverde’de her şeylerini verdiler. ‘Scudetto’yu evimde kazanmak harikaydı, bana burada Conegliano’daki ilk ‘Scudetto’mdaki duyguları hatırlattı. Her yer doluydu, deli bir ısı ve tutku vardı, geçmişte pek çokları şeklinde unutulmaz bir akşamdı. Hepinize teşekkür ederim, başka bir esrarengiz sezonu beraber yaşamak için Ekim ayındaki ulusal ekip maçlarından sonrasında görüşmek suretiyle!”

DE GENNARO: DURMAK İSTEMİYORUZ

Conegliano’nun kendisi için önemini vurgulayan Monica: “Bu forma benim için artık ikinci bir deri şeklinde, kendimi sahada Panterler haricinde bir formayla hayal bile edemiyorum. Kulübün tüm gelişme sürecinin bir parçası olmak benim için büyük bir gurur, genç bir kızken geldim, şimdi olgunlaştım ve bu kulüple beraber saha içinde ve haricinde oldukca büyüdüm. Bunca yıldan sonrasında burası benim evim ve bu maceraya devam ettiğim için hakkaten oldukca mutluyum.” dedi.

Taraftara değinen De Gennaro: “Daha ilkin de söyledim, burası benim evim, kendimi ifade edebileceğim ideal ortam ve kendimi iyi hissettiğim hususi bir yer. Taraftarlar mükemmel, onların yakınlığını her gün hissediyoruz, bizi şımartıyorlar ve bizimle empati kuruyorlar. Kulüp artık benim için bir aile ve aileden bahsetmişken buradaki deneyimimi Dani ile paylaşacak kadar şanslıyım. Daha fazlasını isteyemezdim. Kupalar mı? Yirmiye ulaştık fakat güvenilir olun durmak istemiyoruz!” diyerek iddialı olduklarını altını çizdi.

Fenerbahçenin gözde isminden transfer sözleri

Son şampiyonluk hakkında da konuşan Monica, “Maalesef birkaç ay uzak kalmamız gerekecek, beraber başaracağımız yeni hedeflerle Ekim’de yine görüşmek suretiyle. Bu kulübün en büyük gücü taraftarlar, bizi ilk senelerden beri evde ve deplasmanda hep takip ettiler ve bu bizim için oldukca mühim. Onlarsız geçen Covid yılları zordu fakat son Scudetto (İtalya’da şampiyonluk ünvanı) harikaydı, Palaverde coşku vericiydi ve hala aklımda Scudetto partisinin uğultusu var! Birazcık sabredeceğiz, yakında görüşürüz. Biz Panterler için en iyi taraftara güvenebilmek büyük bir gurur!” dedi.

Conegliano formasıyla takımın kilit oyuncularından olarak birçok unutulmaz başarıya imza atan iki isimden gelecek yıl De Gennaro’nun 11, Joanna Wolosz’un 7. sezonu olacak.

SAMATTA’DAN BÜYÜK ŞOK

İSMİ ORTAYA ÇIKTI

Fenerbahçenin gözde isminden transfer sözleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz