Jovana Stevanovic, Eczacıbaşı Dynavit’te – Voleybol Haberleri

Yeni sürem geçirme çalışmalarına devam eden Eczacıbaşı Dynavit, Sırp ulusal orta oyuncu Jovana Stevanovic’i ekibine dahil etti.

Kulüpten transferle ilgili meydana getirilen açıklamada, “Üst düzey maçları oynamayı bilen ve oldukça tecrübeli üst düzey bir oyuncu olan Jovana Stevanovic’i yeni sürem kadromuza dahil ettik. Jovana’nın takımıza bu yönleriyle fazlasıyla katkı vereceğini düşünüyoruz” denildi.

Jovana Stevanovic, Eczacıbaşı Dynavit’te

Eczacıbaşı’na yeni bir maceraya çıkacağı için oldukça mutlu bulunduğunu ifade eden Jovana Stevanovic, “Mühim bir geçmişe haiz olan bu büyük kulübün bir parçası olmak için oldukça istekliyim. Tüm kupaları kazanmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu benim tutkum ve kulübün de aynı şeyi istediğini biliyorum. Ümit ederim bunu beraber yapabiliriz” şeklinde konuştu.

1992 doğumlu Sırbistan Ulusal Ekip oyuncusu Jovana Stevanovic, 191 santimetre uzunluğunda ve orta oyuncu olarak vazife yapıyor. Kariyeri süresince, Crvena Zvezda, Pomi Casalmaggiore, Savino Del Bene Scandicci, Unet E-Work Busto Arsizio ve Vero Voley Milano takımlarında oynadı.

SÜRPRİZ GELİŞME

Jovana Stevanovic, Eczacıbaşı Dynavit’te

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz