Eczacıbaşı Tijana Boskovic ile sözleşme yeniledi – Voleybol Haberleri

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı Dynavit, dünyanın en mühim voleybol yıldızları içinde yer edinen ve sekiz senedir turuncu beyazlı formayı giyen Tijana Boskovic ile yeni sözleşme imzaladı.

Eczacıbaşı Dynavit, 2015 yılından bu yana takımda yer edinen Sırp pasör çaprazı Tijana Boskovic’in sözleşmesini yeniledi.

Boskovic’in oldukça hususi bir oyuncu bulunduğunu söyleyen Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karamercan, “Kulübümüzün bir sembolü haline gelen Tijana Boskovic ile sekizinci yılımızı tamamladık ve önümüzdeki dönem için de beraber devam sonucu aldık. Kendisi dünyanın en kıymetli ve hususi voleybolcularından biri. Tijana ile önümüzdeki dönemde de devam ediyor olmamız bizleri oldukça mutlu ediyor. Umuyoruz ki birlikteliğimiz uzun seneler devam eder ve birçok şampiyonluğun altına beraber imza atarız” diye konuştu.

İmza sonrası düşüncelerini paylaşan Tijana Boskovic de, “Eczacıbaşı ile yolculuğumun devam etmesinden dolayı oldukça mutluyum. Tüm isteklerimizi yerine getirmek ve en büyük kupaları kazanmak için oldukça büyük bir arzum var. Bu ekibe inanıyorum ve başarı için hep beraber, daima elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı umuyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz