Paola Egonu’nun talipleri belli oldu! Fenerbahçe devrede – Voleybol Haberleri

VakıfBank’ta Paola Egonu’nun takımdan ayrılması gündemde. İtalyan basınında VakıfBank’ın kendisinin yerine oyuncu bakmış olduğu ve Egonu’nun da yeni adres noktasında talipleri olduğu açıklandı.

EN CİDDİ İLGİ FENERBAHÇE’DEN

Imoco Volley’den VakıfBank’a aktarma olmadan ilkin de Fenerbahçe’nin Egonu’yu ekibine katmak istediği iddia ediliyordu. Şimdi ise Il Veggente’nin haberine gore Fenerbahçe, tekrardan Egonu’yu ekibine katmak için devreye girmiş durumda.

Paola Egonunun talipleri belli oldu Fenerbahçe devrede

DİĞER TALİPLER İTALYA’DAN

Egonu için Fenerbahçe’nin yanı sıra iki talip daha bulunuyor. Bunlardan birinin Eczacıbaşı’ndan Maja Ognjenovic’i ekibine katmaya hazırlanan Pallavolo Scandicci olduğu belirtiliyor.

ESKİ HOCASI ÇALIŞTIRIYOR

Pallavolo Scandicci, teknik direktör açısından Egonu’yu ekibe katmak adına avantaj taşıyor. Egonu’nun daha ilkin de tanıştığı ve ilk Şampiyonlar Ligi zaferini yaşamış olduğu Massimo Barbolini, Scandicci’nin başlangıcında içeriyor.

Paola Egonunun talipleri belli oldu Fenerbahçe devrede

MİLANO İHTİMALİ

İtalya’dan bir öteki talip ise Milano’dan… Vero Volley, Fenerbahçe ve Scandicci kadar kuvvetli bir teklif sunamayacak olsa da Egonu’nun modaya olan büyük ilgisinin avantajını kullanmak istiyor. İtalyan oyuncunun buraya transferinin Armani ile olan ortaklaşa iş adına da avantaj sağlayacağı aktarılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz