Milli voleybolcu Ayça Aykaç’ın dost acısı – Voleybol Haberleri

Türkiye Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin yaralarını sarmaya çalışıyor. Voleybol dünyası da acı haberlerle sarsıldı. VakıfBank ve Filenin Sultanları’nın yıldızı Ayça Aykaç’tan duygusal paylaşım geldi.

4 VOLEYBOLCU HAYATINI KAYBETTİ

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin arkasından yıkıntı altında kalan Hatay Voleybol Ekibi sporcularından Gözde Öztürk, Istek Mucuk, Ahsen Baş’ın yaşamını kaybettiğini duyurdu.

Federasyonun toplumsal medya hesabından meydana getirilen açıklamada, “Hatay Voleybol Ekibi sporcularından Gözde Öztürk, Istek Mucuk, Ahsen Baş’ın zelzele felaketinde vefat ettiklerini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcularımıza ve yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Camiamızın başı sağ olsun” ifadelerine yer verildi.

Milli voleybolcu Ayça Aykaçın dost acısı

AHSEN BAŞ İÇİN VAKIFBANK’TAN BAŞSAĞLIĞI

VakıfBank, eski sporcusu Ahsen Baş için paylaşım yaparken şu ifadeleri kullandı: Ülkece, yaşadığımız zelzele felaketinin acısını yüreğimizde taşımaya devam ediyoruz. Voleybol ailemizin kayıplarından derin bir üzüntü duyuyoruz. Altyapımızdan yetişen Ahsen Baş da ekip dostlarıyla beraber yitirdiğimiz canlardan oldu. Yaşamını kaybeden okul ekibi sporcuları, voleybolcular, antrenörler ve yöneticilere Tanrı’tan rahmet, aileleri, camiamız ve ülkemize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Milli voleybolcu Ayça Aykaçın dost acısı

MİLLİ VOLEYBOLCU AYÇA AYKAÇ: SENİNLE BÜYÜDÜM

VakıfBank ve Filenin Sultanları’nın liberosu Ayça Aykaç, Ahsen Baş için paylaşımda bulunmuş oldu. Çocukluk arkadaşı olan Başın ölümü sonrası duygusal bir veda yazısı gösteren Aykça şu ifadeleri kullandı:

Canım Ahseniiimm o denli acayip geliyor ki artık seni göremeyecek olmak inanmak istemiyorum olanlara.. Seni düşünüyorum günlerdir hep güzel anılar var aklımda o temiz ve güzel kalbinle o düşünceli kişiliğinle hayatıma anlam kattın çocukluğumu seninle paylaştım seninle büyüdüm seninle öğrendim ve en güzel anılarımın içinde yer aldın. Bana bıraktığın tüm güzel anılar için teşekkür ederim canım dostum rahatlık içinde uyu seni fazlaca seviyorum.

(Skorer)

Milli voleybolcu Ayça Aykaçın dost acısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz